Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Про подію

Відкриття фотовиставки Наталії Тонкаль «Грузія очима українців»

20 липня – 10 серпня 2015 року.
Відкриття – 20 липня о 18:00

За підтримки Міністерства молоді та спорту Грузії, Молодого посла Грузії в Україні Малхазі Гегечкорі, Центру Української Культури та Мистецтва.

Автор проекту – Наталія Тонкаль, фотограф, художник, сертифікований арт-терапевт, коуч IPS. Побувавши в Грузії, Наталія закохалася в цю дивовижну країну, свої почуття вона передала фотопроектом «Грузія очима українців».

Під час відкриття виставки відбудеться трансляція кінофільму «Мандарини». Художній фільм грузинського режисера Заза Урушадзе був номінований на премію Оскар та нагороджений міжнародною премією Satellite Awards за кращий іноземний фільм, ілюструє перипетії грузинсько-абхазької війни 1992 року.

Також можна буде помилуватися живописними полотнами з краєвидами Грузії, а ще – послухати уривки з книги-подорожі Наталії Тонкаль «Про маленьке життя, Велике кохання та дивовижні подорожі».

Грузія, або Сакартвело, як ніжно її називають самі грузини – це казково красива, горда країна, у якій є все необхідне для щастя: високі гори, чисте море, неймовірної краси озера і парки, цілющий клімат, свіже повітря, давня культура й архітектура, неповторна кухня, прекрасне вино, і найголовніше – щирі, гостинні та дуже привітні люди.

Природа Грузії багатогранна, а подекуди вона просто неперевершена. Кожен куточок Грузії – окремий світ! Саме у Сакартвело відбувається трансформація: немов машина часу несе вас у світле минуле, і, в той же час, ви залишаєтесь у теперішньому.

Грузія дарує кожному незабутні враження, які залишаться в серцях назавжди. Щедро зігрітий сонцем, збагачений позитивом, оповитий затишком та гостинністю край. Мимоволі починаєш посміхатися, радіти життю, оновлюватись. У Грузії душа заспокоюється, загоюються рани і серце відкривається назустріч новому, свіжому, чистому і прекрасному…

Існує безліч легенд про виникнення Грузії. Одна така легенда говорить про те, що коли Бог ділив Землю й роздавав частки різним народам, грузини запізнились через черговий бенкет. І коли вони прийшли, то побачили, що усі землі Господь роздав! Тоді Всевишній спитав народ Грузії, чому вони запізнились. Грузини відповіли: «Ми підіймали келихи за Бога, за любов, за світ і за себе!» Всевишньому сподобалась така відповідь, і він промовив: «Добре. Раз так, я віддам вам шматочок землі, який зберіг для себе. Краса і велич цього міста не зрівняється ні з чим!» Через це грузини вважають свою країну раєм на землі та говорять, що вони лише вартові осередку цієї чарівної природи.

Філософія грузин така: світ належить усім, перед Богом усі рівні, немає домінуючої раси, як і нічого вічного на цій землі.

Щиро запрошуємо й вас помилуватися красою Грузії! Вхід вільний!

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст. м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Час роботи виставкового центру:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб. – 10:00 – 18:00 Нд. – вихідний

Із питань акредитації
на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за № тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Відкриття фотовиставки Наталії Тонкаль «Грузія очима українців»
Відкриття фотовиставки Наталії Тонкаль «Грузія очима українців»
Відкриття фотовиставки Наталії Тонкаль «Грузія очима українців»

дивіться також

Майстер-клас із виготовлення з бісеру кулону «Осінній листок»

27 лютого 2019

«Весняні витребеньки»

14 березня 2017

Український килим. Мистецька династія Саєнків

5 квітня 2013