Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Про подію

  • Початок: 10 липня 2012 11:37

Фестиваль культур Global Village

За підртимки Центру Української Культури та Мистецтва
21 липня в Києві у ТРЦ “Skymall” відбудеться фестиваль культур Global Village, метою якого є розвиток толерантного ставлення до представників інших національностей. Організатором фестивалю є міжнародна молодіжна організація AIESEC у місті Києві.

Гості фестивалю матимуть змогу познайомитись з особливостями культури різних народів світу. Більш як 50 учасників з усіх куточків світу зберуться на фестивалі для того, щоб продемонструвати унікальність своєї рідної культури за допомогою національних страв, звичаїв і костюмів. Відвідувачі матимуть можливість особисто поспілкуватись з учасниками та дізнатись більше про представлені на фестивалі країни.

Свої культурні традиції продемонструють представники 35 країн, серед яких: Польща, Австрія, Румунія, Іспанія, Португалія, Чеська республіка, Угорщина, Австрія, Греція, США, Бразилія, Мексика, Канада, Туреччина, Пакистан, Китай, Індія, Японія, Індонезія, Єгипет, Ліван, Туніс, Алжир, Марокко, Пуерто-Ріко. Всі представники фестивалю є учасниками програми соціальних та професійних стажувань від міжнародної молодіжної організації AIESEC.

В рамках фестивалю всі охочі зможуть прийняти участь у майстер-класах, що пов’язані з традиційним мистецтвом представлених країн, послухати виступи відомих мандрівників. А на завершення гостей фестивалю очікує яскравий концерт за участю відомих музичних гуртів, студій танцю та самих учасників-іноземців.

Місце проведення: «Skymall» (проспект Генерала Ватутіна, 2-Т, 3 поверх, територія Food Court).

Вхід на фестиваль безкоштовний.

Фестиваль культур підтримує Центр Української Культури та Мистецтва.
Інформаційне партнерство надають: Туристичні новини, Info Киев, Global info, Cіль, NOVAUKRAINA.ORG, This is Ukraine, Job.ukr.net, HeadHunter, Українські новини rabota.ua, www.osvita.org.ua, OpenStudy, Комп&ньоН, Jooble, Bigmir.net, Calendarium, Свідомо, CinemaHall, xvatit.com, platfor.ma, innovations.com.ua, UNISTUDY, StudNews, Можливості в Україні.

* AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.

АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:

Досвід лідерства
Програма міжнародних стажувань AIESEC
Глобальне освітнє середовище

Офіційний сайт організації у Києві: www.aiesec.kiev.ua

За детальною інформацією звертайтесь до:

Тетяна Підгорна, PR менеджер «Global Village»

+38 093 710 16 49

[email protected]

дивіться також

И снова кукуруза даёт нам материал для творчества…

26 грудня 2011

Майстер-клас із писанкарства

22 березня

Професія майбутнього - івент-менеджер!

14 червня 2016