Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

23 novembre 2021

Богдан Кузів

« Природа – найкращий вчитель ! »

Життєрадісні та неймовірно колоритні полотна Богдана Кузіва, який займається творчою працею в Івано-Франківську, знають в багатьох куточках світу ! Богдан – живописець та графік, випускник художньо-графічного факультету Прикарпатського університету, із 2012 року є Членом Національної спілки художників України. По завершенню навчання працював художником у Польщі та Італії.
Богдан Кузів є Лауреатом Івано-Франківської обласної премії ім. Ярослава Лукавецького у галузі образотворчого мистецтва, нагороджений Медаллю « За відродження України » та Дипломом переможця Міжнародного мистецького пленеру-конкурсу « Кращий художник » (THE BEST ARTIST-2019). У 2021 році виборов Міжнародну мистецьку премію ім. Іллі Рєпіна.
Богдан Кузів працює здебільшого олійними і акварельними фарбами у стилі реалізму та імпресіонізму. Його улюблені жанри – пейзаж, натюрморт, мореністика. Художник постійно бере участь в міжнародних, всеукраїнських, обласних, регіональних виставках. Величезною популярністю користувалась персональна виставка його картин, що відбулась в Афінах у 2012 році.
Митець дуже любить бувати на художніх пленерах. Адже саме там народжуються найколоритніші твори ! Особливо, в Прикарпатті й Карпатах, де сама природа підкидає” ідеальні сюжети й допомагає з вдалою композиційною побудовою кожної картини. Причому, Богдан обожнює пленери в будь-яку пору року. Адже що взимку, що романтичною весною можна знайти неймовірної краси краєвиди, які він потім втілює на полотні.
Картини Богдана Кузіва можна побачити в музейних збірках Івано-Франківська, Яремчі, Чернівців, Львова та інших міст. Вони є окрасою приватних колекцій України та багатьох країн світу, адже в них відчутна колоритна українська душа !
До найбільш упізнаваних робіт пана Богдана належать « Подих гуцульської осені », « Дзеркало Прикарпаття », « Гуцулія », « Пахощі літа », « Пробудження », « Журавлиний рай ».
До ХІ Свята Новорічної Іграшки, про яке свого часу розповів йому син Орест, учасник минулорічного Свята, художник підготував неймовірно зимову, дуже добру та радісну колекцію своїх робіт, присвячених найсвятковішій порі року !
На переконання Богдана Кузіва, в цих картинах захована справжня магія української природи, переплетеної з колядками та щедрівками, передчуттям Різдва й Нового Року. Цим митець радо ділиться з гостями ХІ Свята Новорічної Іграшки та запрошує всіх приїздити на Івано-Франківщину !
Його живописом можна помилуватись з 1 по 28 грудня 2021 року на Новорічному святі в Центрі Української Культури та Мистецтва.

Адреса : Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки :
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відкриття

Богдан Кузів
Богдан Кузів
Богдан Кузів
Богдан Кузів
Богдан Кузів

see also

Співіснування Світів 2 - 13 липня 2013 року

14 juillet 2013

Наші екскурсії...

21 novembre 2012

Максиміліан Волошин і Тарас Шевченко

12 mars 2013