Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

1 червня 2013

«Барви сонячної Індії» 18 травня - 1 червня 2013 року

«Барви сонячної Індії» - 34 живописних творів, виконані Юрієм Камишним впродовж трьох останніх років під час подорожей-пленерів у Індії

Очень классные, красивые картины!
Илья, 18.05.2013 г.

***
Дякую Юрію Камишному – земляку. Чудові руки, бажаю ще кращого пейзажу.
Ніна, 20.05.2013 р.

***
Сонячні роботи створюють сонячні люди… Чудове, світле враження. Дуже дякую.

***
Огромное спасибо за уникальные оригинальные полотна!!! Это еще одна возможность соприкоснуться с Индией.
Кириченко Ю. А., турист, побывавший в Индии.

***
Дуже дякуємо за збереження української культури, дуже пізнавально. Дякуємо.
20.05.2013 р.

***
Відвідала відкриття виставки. Отримала незабутні враження про культуру, особливості життя, побуту іншої країни. Майстерність автора вражає. Відтворення образів, деталей з життя, емоцій. Є чому навчитися і унаслідувати, а саме сприйняття життя через призму світла і радості. Внутрішня краса і гармонія мистецтва Юрія чарує і зцілює. Дякую організаторам, що підтримують культурний розвиток і надихають любити життя таким, яким воно є! Зичу здоров’я, натхнення і творчих злетів Юрію і всім, хто несе добро, радість і любов людям. Хай щастить. Привіт моїм землякам!
Вдячна відвідувачка Вікторія, 22.05.2013 р.

***
Хотим выразить огромную благодарность за организацию и проведение выставки Юрия Камышного. Получили огромное удовольствие от общения и работ! Удивительно скромный, талантливый и очень светлый человек. Работы поражают красотой красок, солнцем, настроением. Желаем Юрию здоровья, счастья, вдохновения, Божьего Благословения!
С уважением, Оксана и Дарья-Мария Вознюк, 22.05.2013 г.

***
Поздравляю вас, Юрий Константинович, с открытием чудесной выставки. Она столь же необычна, как и ваш талант видеть внутреннюю сущность предметов и людей. Талантливому человеку необходимо 3 качества: вдохновение, умение видеть и чувствовать и способность прорываться сквозь любые стены. Тогда никто не помеха и успех непременно будет. Радуйте нас своим творчеством.
Корсун Н. К., 22.05.2013 г.

***
Бесконечно благодарна за радость, которую вы несете людям. Та глубина, с которой вы передаете нам красоты окружающего мира помогает и украшает нам жизнь.
С уважением и низким поклоном, Ия Александровна, 23.05.2013 г.

***
Дуже дякую! Це неймовірна виставка, яка влучно розкриває тему життя.
А. З., 8-А клас, 23.05.2013 р.

***
Дуже дякую за таку цікаву, незвичайну виставку. Бажаю в подальшому творчого натхнення і таких цікавих робіт.
Шипова Н., 23.05.2013 р.

***
Шановний Юрію Костянтиновичу! Отримав велике задоволення від ознайомлення з вашими роботами. В них відчувається тепле ставлення до людей, природи Індії. Дуже сподобались ваші роботи: «Моя мама, моя Індія, мій світ», «Малюючи дощ під дахом», «Андаманський храм». Бажаю вам міцного здоров’я, подальших творчих успіхів.
Радченко В. В., пенсіонер, 24.05.2013 р.

***
Спасибо! Спасибо! Спасибо! Будто побывала там под солнцем, у океана, в прозрачности.
Людмила, 24.05.2013 г.

***
Спасибо, что ты есть! Спасибо за тебя! Радость в сердце приносишь и свет! Спасибо за тепло, Солнце, Цветы и Цвета Индии!
24.05.2013 г.

***
Юрий Константинович! Второй раз на ваших выставках и очень ждем новых! Большое спасибо.
Ирина Черкасова, Светлана Радошинская, 24.05.2013 г.

***
Прекрасно! Шикарная палитра и безупречное видение Индии. Особенно «Моя мама, моя Індія, мій світ». Картины все, как живые. Спасибо!!! Вдохновляет!!!
Юлия С., 25.05.2013 г.

***
Пане Юрію, ви знову подарували нам радість від дотику до вашого мистецтва. Як завжди, ваші картини сповнені філософії, любові, сонця і добра. Відчувається, що Індія для вас – важлива частина вашого життя. Завдячуючи вам, люди, земля, краса цього краю стали для нас ближчими і зрозумілішими. Бажаємо вам від щирого серця залишатись таким же чутливим, мудрим, вірним своєму світосприйняттю, яким ми вас знаємо. Нових незабутніх подорожей та вражень вам! І до зустрічі на радіоканалі «Культура», завдяки якому ми знаємо про вас багато цікавого. Любимо вас!
Наталія та Іван, 25.05.2013 р.

***
Пане Юрію, ви не перестали нас дивувати. Мені дуже сподобалась картина «Моя мама, моя Індія, мій Світ». Все теж було дуже прекрасним. Мені дуже подобаються ваші картини!!!!!
Лисенко Каріна Олександрівна, 25.05.2013 р.

***
Спасибі велике за гарні картини! У ваших картинах Індія дуже загадкова!
Аля М.

***
Спасибо за море положительных эмоций, за новое видение далекой и экзотической Индии. Впервые я увидела жизнь Индии в таком необычном, глубоком изображении. Спасибо.
Алина Леонастырецкая

***
Дуже вдячні за чудові враження від ваших робіт. Бажаємо успіхів і натхнення.
Віра Дмитрівна, Вікторія Варуск, 25.05.2013 р.

***
Ще прочитавши афішу я відчула, що ця виставка повинна бути незвичайною. І впевнилась у цьому. Які фарби, яке світло, колорит і звичайно, зачарований світ Індії. Дякую за велике задоволення. Бажаю вам нових творчих успіхів!
Циганок В. І., 27.05.2013 р.

***
Щиро вдячні за чудові враження від вашої, пане Юрію, виставки. Ви нам відкрили своїми сонячними картинами Індію. Бажаємо великих творчих успіхів.
Ваші вдячні шанувальники Антоніна та Едуард, 28.05.2013 р.

***
Нарешті побачили це диво! Юрій, бережіть свій талант – він від Бога. Не хочеться іти звідси, бо справжня краса та геній – це великі магніти. Всіх вам благ, здоров’я та радості від вашої творчості. Бо ми відчули велику неземну радість, поринаючи у ваш яскравий світ.
Воістину, Індія – дім для всіх істот: людей, звірів.
Сім’я Коломійців.

***
Да, классная выставка! Спасибо вам. Вы очень красиво рисуете. Ваши картины производят впечатление 3D, изображают настоящий дух Индии.
Саша Коломиец.

***
Велика подяка вам, Юрію Костянтиновичу, за вашу творчість. Ваші дивовижні картини – це підтвердження ваших слів, що ви закохані у цю дивну країну Індію. Від цих картин неможливо відірвати погляд. Вони такі яскраві, насичені, як кольорами, так і сюжетами. Після вашої розповіді по радіо «Культура» дуже захотілось подивитись на вашу виставку. Бажаю незгасної творчості, успіхів, великого натхнення.
З повагою, Т. С. Щукіна.

***
Добрий день землякам із Житомирщини, добрий день, Юрій! Захоплений вашим талантом, вдячний, що маємо такого земляка. У мене значно менший шлях у живописі, але розпочинав свою «кар’єру» в живописі, змальовуючи ваш «Садок». Пізніше, знайомлячись з вашою творчістю, узнав, що ви земляк і крім того, народилися як і я 25.04.1962 р. бажаю успіхів і міцного здоров’я. Я надіюсь, що може колись і сам десь близько цього зможу писати. Нових натхнень, нових картин, нових подорожей. Будемо чекати.
З повагою, Олег, Коростенський район, Житомирської області.

***
Шановний пане Юрію! Ми вдячні вам за приємні враження, що отримали від цих картин. Звичайно, сподобалися портрети людей і тваринок, бо вони найяскравіші. А у пейзажах нам ввижалось щось українське, рідне… мабуть то солом’яні стріхи!

***
Дуже мрію побувати в Індії! Тому, дізнавшись про вашу виставку, взяла подругу під руку і попрямувала сюди! Вражаючі кольори, незабутній настрій. Ваші картини просто неймовірні! Дякуємо! Тепер точно просто необхідно побачити все на власні очі. І на вашу наступну виставку прийти.
Іванна Романюк, 01.06.2013 р.

***
Шановний пане Юрію! Я поет. Своєю неперевершеною виставкою ви надихнули мене встати, вийти з дому та писати вірші там, де раніше і не мріяла. Ваші картини чудесні. А шлях, який ви пройшли до їх реалізації заслуговує на повагу.
Марія Гюнер, 30.05.2013 р.

***
Bhavatu Sarva Mangalam! Спасибо!
Юля, 30.05.2013 г.

***
С большим удовольствием посмотрела ваши работы. Столько добра и тепла в них. Хочется воочию увидеть эти места. Не Дели, а именно уголки страны. Желаю вам удачи и успехов в ваших чудесных работах нам на радость.
С искренним уважением, 30.05.2013 г.

***
Благодарю за состояние присутствия и сопереживания в пространстве художника его работ.
Алла Гончар, Лилия Майборода, 01.06.2013 г.

***
Шановний Юрій! Дуже вдячна за ваш приїзд. Оформлення виставки цікаве. Дуже сподобались картини мавпи «Не хочу бути богом», дівчинка, що любить свою країну Індію, «Птаха» та багато інших. Натхнення вам на довгі роки та кріпкого здоров’я.
30.05.2013 р.

***
Просто супер!

***
Дорогой Юрий! Не перестаю восхищаться и удивляться вашими картинами. Огромное спасибо!
31.05.2013 г.

***
Огромное спасибо устроителям выставки Ю. Камышного! Получила истинное удовольствие от его картин.
31.05.2013 г.

***
Дуже яскраво та водночас невимушено.
31.05.2013 р.

***
Шановний авторе, мені дуже сподобалися ваші роботи! Особливо мені подобаються такі роботи: 3 дівчинки у барвистих платтях і папуги. Дуже дякую.
Із подякою, 5-Б і 6-Б класи 211 школи.

***
Большое спасибо! Очень трогательно, познавательно и захватывающе! Творите на радость людям.
1.05.2013 г.

***
Шановний авторе! Дякую за такі колоритні,яскраві, чудові роботи! Хочеться кинути все і майнути в ті краї, природу яких ви так чудово змалювали. Сподобалосьвсе. Дай вам Бог здоровя для майбутніх робіт.
Леоніда Г, 62 роки, 31.05.2013 р.

***
Дорогой Юрий! От имени себя, своей семьи, своих сограждан выражаю глубокий респект! Красиво! Познавательно! По-мастерски! И главное – с душой. Ще не вмерла Україна.
О. Паламарчук, 01.06.2013 г.

***
Юрію Костянтиновичу! Вдячна за подорож до Індії… давно вже туди збираюся… Ваша виставка може якраз буде тим поштовхом. Багато успіхів і здоров’я вам. Люблю ваших тварин.
Лада Славутівна.

***
Мені дуже сподобалось все. Шановний організаторе, мені дуже сподобалися ваші виставки. Дуже дякую.

Репортаж з відкриття виставки...

Переглянути виставку...

дивіться також

IV Свято Новорічної Іграшки, 13 грудня 2014 року – 14 січня 2015 року

29 січня 2015

Вишитий живопис Лідії Гончарук. Нова сторінка 15 січня – 06 лютого 2019 року

16 липня 2019

Виставка картин Тетяни Артемової «З любов’ю до життя» 02 – 30 липня 2020 року

26 жовтня 2020