Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

1er juin 2013

« Барви сонячної Індії » 18 травня - 1 червня 2013 року

« Барви сонячної Індії » - 34 живописних творів, виконані Юрієм Камишним впродовж трьох останніх років під час подорожей-пленерів у Індії

Очень классные, красивые картины !
Илья, 18.05.2013 г.

***
Дякую Юрію Камишному – земляку. Чудові руки, бажаю ще кращого пейзажу.
Ніна, 20.05.2013 р.

***
Сонячні роботи створюють сонячні люди… Чудове, світле враження. Дуже дякую.

***
Огромное спасибо за уникальные оригинальные полотна !!! Это еще одна возможность соприкоснуться с Индией.
Кириченко Ю. А., турист, побывавший в Индии.

***
Дуже дякуємо за збереження української культури, дуже пізнавально. Дякуємо.
20.05.2013 р.

***
Відвідала відкриття виставки. Отримала незабутні враження про культуру, особливості життя, побуту іншої країни. Майстерність автора вражає. Відтворення образів, деталей з життя, емоцій. Є чому навчитися і унаслідувати, а саме сприйняття життя через призму світла і радості. Внутрішня краса і гармонія мистецтва Юрія чарує і зцілює. Дякую організаторам, що підтримують культурний розвиток і надихають любити життя таким, яким воно є ! Зичу здоров’я, натхнення і творчих злетів Юрію і всім, хто несе добро, радість і любов людям. Хай щастить. Привіт моїм землякам !
Вдячна відвідувачка Вікторія, 22.05.2013 р.

***
Хотим выразить огромную благодарность за организацию и проведение выставки Юрия Камышного. Получили огромное удовольствие от общения и работ ! Удивительно скромный, талантливый и очень светлый человек. Работы поражают красотой красок, солнцем, настроением. Желаем Юрию здоровья, счастья, вдохновения, Божьего Благословения !
С уважением, Оксана и Дарья-Мария Вознюк, 22.05.2013 г.

***
Поздравляю вас, Юрий Константинович, с открытием чудесной выставки. Она столь же необычна, как и ваш талант видеть внутреннюю сущность предметов и людей. Талантливому человеку необходимо 3 качества : вдохновение, умение видеть и чувствовать и способность прорываться сквозь любые стены. Тогда никто не помеха и успех непременно будет. Радуйте нас своим творчеством.
Корсун Н. К., 22.05.2013 г.

***
Бесконечно благодарна за радость, которую вы несете людям. Та глубина, с которой вы передаете нам красоты окружающего мира помогает и украшает нам жизнь.
С уважением и низким поклоном, Ия Александровна, 23.05.2013 г.

***
Дуже дякую ! Це неймовірна виставка, яка влучно розкриває тему життя.
А. З., 8-А клас, 23.05.2013 р.

***
Дуже дякую за таку цікаву, незвичайну виставку. Бажаю в подальшому творчого натхнення і таких цікавих робіт.
Шипова Н., 23.05.2013 р.

***
Шановний Юрію Костянтиновичу ! Отримав велике задоволення від ознайомлення з вашими роботами. В них відчувається тепле ставлення до людей, природи Індії. Дуже сподобались ваші роботи : « Моя мама, моя Індія, мій світ », « Малюючи дощ під дахом », « Андаманський храм ». Бажаю вам міцного здоров’я, подальших творчих успіхів.
Радченко В. В., пенсіонер, 24.05.2013 р.

***
Спасибо ! Спасибо ! Спасибо ! Будто побывала там под солнцем, у океана, в прозрачности.
Людмила, 24.05.2013 г.

***
Спасибо, что ты есть ! Спасибо за тебя ! Радость в сердце приносишь и свет ! Спасибо за тепло, Солнце, Цветы и Цвета Индии !
24.05.2013 г.

***
Юрий Константинович ! Второй раз на ваших выставках и очень ждем новых ! Большое спасибо.
Ирина Черкасова, Светлана Радошинская, 24.05.2013 г.

***
Прекрасно ! Шикарная палитра и безупречное видение Индии. Особенно « Моя мама, моя Індія, мій світ ». Картины все, как живые. Спасибо !!! Вдохновляет !!!
Юлия С., 25.05.2013 г.

***
Пане Юрію, ви знову подарували нам радість від дотику до вашого мистецтва. Як завжди, ваші картини сповнені філософії, любові, сонця і добра. Відчувається, що Індія для вас – важлива частина вашого життя. Завдячуючи вам, люди, земля, краса цього краю стали для нас ближчими і зрозумілішими. Бажаємо вам від щирого серця залишатись таким же чутливим, мудрим, вірним своєму світосприйняттю, яким ми вас знаємо. Нових незабутніх подорожей та вражень вам ! І до зустрічі на радіоканалі « Культура », завдяки якому ми знаємо про вас багато цікавого. Любимо вас !
Наталія та Іван, 25.05.2013 р.

***
Пане Юрію, ви не перестали нас дивувати. Мені дуже сподобалась картина « Моя мама, моя Індія, мій Світ ». Все теж було дуже прекрасним. Мені дуже подобаються ваші картини !!!!!
Лисенко Каріна Олександрівна, 25.05.2013 р.

***
Спасибі велике за гарні картини ! У ваших картинах Індія дуже загадкова !
Аля М.

***
Спасибо за море положительных эмоций, за новое видение далекой и экзотической Индии. Впервые я увидела жизнь Индии в таком необычном, глубоком изображении. Спасибо.
Алина Леонастырецкая

***
Дуже вдячні за чудові враження від ваших робіт. Бажаємо успіхів і натхнення.
Віра Дмитрівна, Вікторія Варуск, 25.05.2013 р.

***
Ще прочитавши афішу я відчула, що ця виставка повинна бути незвичайною. І впевнилась у цьому. Які фарби, яке світло, колорит і звичайно, зачарований світ Індії. Дякую за велике задоволення. Бажаю вам нових творчих успіхів !
Циганок В. І., 27.05.2013 р.

***
Щиро вдячні за чудові враження від вашої, пане Юрію, виставки. Ви нам відкрили своїми сонячними картинами Індію. Бажаємо великих творчих успіхів.
Ваші вдячні шанувальники Антоніна та Едуард, 28.05.2013 р.

***
Нарешті побачили це диво ! Юрій, бережіть свій талант – він від Бога. Не хочеться іти звідси, бо справжня краса та геній – це великі магніти. Всіх вам благ, здоров’я та радості від вашої творчості. Бо ми відчули велику неземну радість, поринаючи у ваш яскравий світ.
Воістину, Індія – дім для всіх істот : людей, звірів.
Сім’я Коломійців.

***
Да, классная выставка ! Спасибо вам. Вы очень красиво рисуете. Ваши картины производят впечатление 3D, изображают настоящий дух Индии.
Саша Коломиец.

***
Велика подяка вам, Юрію Костянтиновичу, за вашу творчість. Ваші дивовижні картини – це підтвердження ваших слів, що ви закохані у цю дивну країну Індію. Від цих картин неможливо відірвати погляд. Вони такі яскраві, насичені, як кольорами, так і сюжетами. Після вашої розповіді по радіо « Культура » дуже захотілось подивитись на вашу виставку. Бажаю незгасної творчості, успіхів, великого натхнення.
З повагою, Т. С. Щукіна.

***
Добрий день землякам із Житомирщини, добрий день, Юрій ! Захоплений вашим талантом, вдячний, що маємо такого земляка. У мене значно менший шлях у живописі, але розпочинав свою « кар’єру » в живописі, змальовуючи ваш « Садок ». Пізніше, знайомлячись з вашою творчістю, узнав, що ви земляк і крім того, народилися як і я 25.04.1962 р. бажаю успіхів і міцного здоров’я. Я надіюсь, що може колись і сам десь близько цього зможу писати. Нових натхнень, нових картин, нових подорожей. Будемо чекати.
З повагою, Олег, Коростенський район, Житомирської області.

***
Шановний пане Юрію ! Ми вдячні вам за приємні враження, що отримали від цих картин. Звичайно, сподобалися портрети людей і тваринок, бо вони найяскравіші. А у пейзажах нам ввижалось щось українське, рідне… мабуть то солом’яні стріхи !

***
Дуже мрію побувати в Індії ! Тому, дізнавшись про вашу виставку, взяла подругу під руку і попрямувала сюди ! Вражаючі кольори, незабутній настрій. Ваші картини просто неймовірні ! Дякуємо ! Тепер точно просто необхідно побачити все на власні очі. І на вашу наступну виставку прийти.
Іванна Романюк, 01.06.2013 р.

***
Шановний пане Юрію ! Я поет. Своєю неперевершеною виставкою ви надихнули мене встати, вийти з дому та писати вірші там, де раніше і не мріяла. Ваші картини чудесні. А шлях, який ви пройшли до їх реалізації заслуговує на повагу.
Марія Гюнер, 30.05.2013 р.

***
Bhavatu Sarva Mangalam ! Спасибо !
Юля, 30.05.2013 г.

***
С большим удовольствием посмотрела ваши работы. Столько добра и тепла в них. Хочется воочию увидеть эти места. Не Дели, а именно уголки страны. Желаю вам удачи и успехов в ваших чудесных работах нам на радость.
С искренним уважением, 30.05.2013 г.

***
Благодарю за состояние присутствия и сопереживания в пространстве художника его работ.
Алла Гончар, Лилия Майборода, 01.06.2013 г.

***
Шановний Юрій ! Дуже вдячна за ваш приїзд. Оформлення виставки цікаве. Дуже сподобались картини мавпи « Не хочу бути богом », дівчинка, що любить свою країну Індію, « Птаха » та багато інших. Натхнення вам на довгі роки та кріпкого здоров’я.
30.05.2013 р.

***
Просто супер !

***
Дорогой Юрий ! Не перестаю восхищаться и удивляться вашими картинами. Огромное спасибо !
31.05.2013 г.

***
Огромное спасибо устроителям выставки Ю. Камышного ! Получила истинное удовольствие от его картин.
31.05.2013 г.

***
Дуже яскраво та водночас невимушено.
31.05.2013 р.

***
Шановний авторе, мені дуже сподобалися ваші роботи ! Особливо мені подобаються такі роботи : 3 дівчинки у барвистих платтях і папуги. Дуже дякую.
Із подякою, 5-Б і 6-Б класи 211 школи.

***
Большое спасибо ! Очень трогательно, познавательно и захватывающе ! Творите на радость людям.
1.05.2013 г.

***
Шановний авторе ! Дякую за такі колоритні,яскраві, чудові роботи ! Хочеться кинути все і майнути в ті краї, природу яких ви так чудово змалювали. Сподобалосьвсе. Дай вам Бог здоровя для майбутніх робіт.
Леоніда Г, 62 роки, 31.05.2013 р.

***
Дорогой Юрий ! От имени себя, своей семьи, своих сограждан выражаю глубокий респект ! Красиво ! Познавательно ! По-мастерски ! И главное – с душой. Ще не вмерла Україна.
О. Паламарчук, 01.06.2013 г.

***
Юрію Костянтиновичу ! Вдячна за подорож до Індії… давно вже туди збираюся… Ваша виставка може якраз буде тим поштовхом. Багато успіхів і здоров’я вам. Люблю ваших тварин.
Лада Славутівна.

***
Мені дуже сподобалось все. Шановний організаторе, мені дуже сподобалися ваші виставки. Дуже дякую.

Репортаж з відкриття виставки...

Переглянути виставку...

see also

Художня виставка « Україна очима дітей », 01 – 07 липня 2014 року

22 juillet 2014

Виставка – конкурс сучасної графіки « АРТ – ПАРАЛЕЛІ 2019 » 27 червня – 27 липня 2019 року

3 mars 2020

Персональна виставка пейзажу Олеся Солов’я « Мистецький образ – пори року » 15 січня – 3 лютого 2020 року

4 juin 2020