Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва

Твори учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва
25 avril 2014 – 5 mai 2014
Вхід вільний

Організатори : Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Центр Української Культури та Мистецтва, Київський державний будинок художньої та технічної творчості.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Виставка проводилася в рамках міського огляду-конкурсу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.
Проект започатковує співпрацю Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту з Центром Української Культури та Мистецтв щодо проведення спільних культурно-мистецьких акцій та підтримуватиме розвиток творчих здібностей у школярів.
На виставці будуть представлені живописні, декоративно-прикладні твори, виконані талановитими учнями професійно-технічних навчальних закладів м. Києва в різних техніках.
Мета експозиції - ознайомити широку громадськість з творчими здобутками учнів закладів профтехосвіти й підвищити престижність здобуття школярами професійно-технічної освіти.
Під час виставки було проведено огляд-конкурс декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва серед учнів закладів профтехосвіти.
Також учасниками творчих гуртків професійно-технічних навчальних закладів для школярів проводитимуться майстер-класи з вишивання, шкіряної пластики, обробки деревини та інших напрямків рукоділля.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]