Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Виставка «Полювання на щастя»

Персональна виставка художніх творів Юлії Єгорової-Рогової.
26 червня 2019 – 23 липня 2019
Вхід вільний

За підтримки: Центр української культури та мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Персональна виставка художніх творів Юлії Єгорової-Рогової.

Виставка триває з 26 червня по 23 липня 2019 року
Відкриття – 26 червня о 18:00

Місце проведення: І поверх Центру Української Культури та Мистецтва,
м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66.
За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Відвідувачі побачать серію творів, що демонструють розвиток нового прояву мистецтва – «полювантизму». Усі вони створені новим методом малювання («полювання на полотні»).
Задля цього Юлія Єгорова-Рогова створює окремі насадки (так звані «пензель-стріли»), які випускає з лука на полотно чи картон), перед тим наносячи фарбу. Художниця продумує композицію та колористику кожної роботи, враховуючи політ стріли, її траєкторію, колір ґрунту й фактуру полотна або картону. Юлія Єгорова-Рогова створювала нову колекцію, експериментуючи з матеріалами та формами.
На думку художниці, «полювантизм» потрібен для того, щоб люди були щасливішими та вільнішими, простіше дивилися на складні речі, а прості речі розглядали уважніше, «Чому та Навіщо» зникли б, залишилось лише: «Як та Ось, Тут та Зараз». Люди стали б зрозумілішими один одному, простішими та щасливішими. Побачивши дію, після випробувань, пошуку – відкриються нові двері. Мова не тільки про рівновагу, а про те, що в новому погляді відбувається пошук місця для вільних думок, звільнення його спрямованістю на дію: «безпечне та етичне полювання на полотні» – «полювантизм» (на думки в процесі полювання).
Юлія Єгорова-Рогова каже: «Давайте пограємо в «полювання», тільки в «полювання» на щастя! Уся краса в тому, що не потрібна мішень та це не досягнення мети. «Полювантизм» – це мистецтво процесу більш, ніж результату!».
Також експонуватимуться твори олійного живопису з танцювальної серії «Одна мить». Вперше вони представлені на широкий загал навесні 2019 року, в Муніципальній галереї мистецтв м. Києва. Там же вперше відбувся перформанс створення картини, який наочно продемонстрував відвідувачам метод «полювантизму». Обидві серії говорять про легкість та твердість – неоднозначність цього світу.

Юлія Єгорова-Рогова народилася в м. Ужгород в 1976 р. У 1995 р. закінчила училище ім. Ерделі («Художня кераміка»); в 2009 р. – Ужгородський Національний університет («Французька мова»); в 2011 р. – Інститут ім Ерделі («Живопис»).
Із 2000 р. бере активну участь у регіональних, всеукраїнських, міжнародних виставках та пленерах. Видано близько 10-ти книг із малюнками художниці. Із 2015 р. є членом Національної Спілки Художників України.
Твори Юлії Єгорової-Рогової знаходяться в муніципальних та приватних колекціях України, Франції, Німеччини, Словаччини, Угорщини, Канади, Сербії, Естонії. Постійно проводить майстер-класи з гончарства та живопису в Україні й за кордоном.

Персональні виставки:

-  2015 р., «Музика повітря» (виставка живопису й кераміки),
м. Київ, Будинок Актора;
-  2016 р., персональна виставка, м. Київ, Академічний музично-драматичний
циганський театр «Романс»;
-  2016 р., «Сакура цвіте», м. Тячів;
-  2016 р., «Музика повітря», м. Ужгород;
-  2016 р., «Море, Небо...», Центр «Небо», м. Ужгород;
-  2017 р., «Живопис та, можливо, кераміка…», VOTO кафе, м. Ужгород;
-  2018 р., «Весняний настрій», салон «Арт-Про», м. Ужгород;
-  2018 р., «Весняне фентезі» (спільна виставка Олени Кондратюк та Юлії Єгорової-Рогової), кафе «Fanka», м. Ужгород;
-  2019 р., «Одна мить», Муніципальна галерея, м. Київ.

На відкритті виставки відбудеться концерт живої музики «Соло на сьомій струні» та перформанс, який продемонструє створення художницею спільно з відвідувачами таємничої роботи «Спільнотворчість».
Також відбудеться дефіле дизайнерського одягу від Марії Пиріжок, створеного з конопляної тканини з вкрапленнями елементів «полювантизму».
Вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.
Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа»

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783
або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

26 червня 2019 18:00 Відкриття виставки «Полювання на щастя»