Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Печворк – перехрестя користі й краси »

Клаптикове шиття Олени Корольової
3 septembre 2016 – 25 septembre 2016
Вхід вільний

Організатори : Центр Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

В експозиції представлено ретроспективу робіт відомої майстрині Олени Корольової за останні 8 років. Серед них – панно, сумки, різдвяні прикраси, декоративні подушки для голок.
Також, варто відзначити цикл « Пори року », який використовує прийоми оптичної ілюзії, роботу в техніці теселяції, присвячену голландському художнику Мауріцу Ешеру, репродукцію картини « Жінка, що йде » Мартіроса Сар’яна та калейдоскоп « Веселка над Мангеттеном », на створення якого надихнули роботи відомого теоретика та практика печворку Джинні Бейер.
Окрім витворів клаптикового шиття, на виставці експонувалась фотовиставка Максима Капусти, чоловіка пані Олени. На фото глядач побачив створення клаптикових творів пані Корольовою.
Печворк – уживана назва добре знайомого клаптикового шиття. Цей вид декоративно-прикладного мистецтва протягом останнього десятиліття переживає небувалий бум. З’являється все більше нових технік виконання, використовуються нові матеріали, за допомоги клаптиків досліджуються нові теми – все більше людей відкривають для себе світ печворку.
Виставка творів Олени Корольової демонструє досконалий художній бік клаптикового шиття. Її роботи відрізняються чіткістю, витонченою роботою над формою. Градації відтінків надають роботам глибини та об’єму.
Це спричиняє дивовижний ефект, коли твір та матеріал розділяються та починають сприйматися окремо, водночас, формуючи цілісну композицію Це дозволяє оцінити не тільки твір як сукупність елементів, але й саме технічне виконання роботи – те, як клаптики припасовані один до одного. Клаптикові твори пані Корольової мають дивовижну силу – вони надихають початківців.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]

Події під час виставки

29 août 2016 16:46 Відкриття виставки « Печворк – перехрестя користі й краси »