Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « На рідній на своїй землі... »

Живопис Івана Черниша й твори декоративно-прикладного мистецтва Наталії Дмитренко
28 novembre 2016 – 1er décembre 2016
Вхід вільний

Організатори : Центр Української Культури та Мистецтва
За підтримки Українського фонду культури, Національної Спілки художників України, Київського міжнародного земляцтва, « Житомирського земляцтва », Поліграфічного виробництва « УкрСІЧ », Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ (КПІ).

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Іван Святославович Черниш – Заслужений художник України, Лауреат міжнародної премії ім. Г.С. Сковороди, член Національної Спілки художників України, член Президії Українського фонду культури, Доцент кафедри графіки НТУУ « КПІ ». Народився 1 грудня 1951 р. на Житомирщині.
Закінчив Одеське художнє училище й Національну Академію образотворчого мистецтва та архітектури. Працює в галузі станкового та монументального живопису. Використовує різноманітні техніки : розпис, вітраж, мозаїку, скульптурний барельєф, сграфіто.
Роботи Івана Черниша знаходяться в приватних колекціях в Україні та за її межами. Учасник багатьох виставок, як всеукраїнських, так і закордонних. Експозицією своїх художніх творів митець відкриває перед відвідувачами прекрасний світ рідної України, а також – образ Людини творчої, яка черпає снагу свого натхнення в красі рідного краю.
Живописний ряд експозиції започаткував твір « Мама », про який Заслужений діяч мистецтв, академік, мистецтвознавець Дмитро Янко написав : « Іван Черниш створив образ матері Марії, яка, як і всі Матері Землі, тче нескінченну золоту нить вічності ».
Продовжили експозиційний ряд пейзажі, без важких нарочитих ефектів. Адже справжня краса не потребує прикрашення та надуманості – вона стримана й глибока своїм первозданним змістом. Усі художні твори Івана Черниша поєднує лірична задушевність і глибока людяність. В них відчутна глибина художнього бачення й колористична майстерність.
Окрасою виставки та її гармонійним продовженням стали високохудожні твори, виконані в техніці в’язання Наталією Дмитренко. Саме вона перемогла в конкурсі « Моя в’язана мрія », що відбувався восени 2016 року в межах Всеукраїнської виставки в’язання « Тепла осінь », в Центрі Української Культури та Мистецтва. Відвідувачів підкорили високохудожні вироби Наталії Дмитренко, які вирізняються особливою делікатністю, витонченим поєднанням авторського задуму та досконалого технічного виконання.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]

Події під час виставки

25 novembre 2016 18:22 Відкриття виставки « На рідній на своїй землі... »