Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка «АРТ ПАРАЛЕЛІ-2021»

Всеукраїнський конкурс сучасної графіки
4 червня 2021 – 30 червня 2021
Вхід вільний

Організатори: Марина Ващенко та Ілля Нестеров (засновники творчої колаборації Hota Ruta)

За підтримки: Центру Української Культури та Мистецтва.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

«АРТ ПАРАЛЕЛІ-2021» – це виставка, що є підсумком конкурсу, у якому взяли участь художники з різних регіонів України. Проект представив на широкий загал мистецтво сучасної графіки.

Його мета – згуртувати митців графіків для розкриття власного творчого потенціалу та розвитку сучасної української графіки. Організатори запропонували формат конкурсу в якому самі учасники визначатимуть переможців шляхом голосування після попереднього відбору поданих заявок професійним журі. Декілька робіт організаторів також увійшли до експозиції.
1 місце посіла Олександра Федорук за роботи «Мольфарка» і «Зворотня сторона кори», 2 місце – Андрій Кучабський за роботи «панДЕмія» і «Голодні риби».

У межах проекту для всіх бажаючих було проведено 2 змістовних лекції. 19 червня Марія Борисенко, художник-реставратор, мистецтвознавець, дійсний член ICOM та НСХУ, аспірантка кафедри мистецтвознавчої експертизи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, розповіла про таємниці паперу.

А 30 червня Катерина Гончар, кандидат мистецтвознавства, провела лекцію про українське графічне мистецтво «Сучасна графіка – історія, сьогодення та технічні особливості». Було розглянуто різні техніки ручної та станкової графіки, історія розвитку та проаналізовано сучасні тенденції.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа»

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

4 червня 2021 17:00 Відкриття Всеукраїнської виставки-конкурсу сучасної графіки «АРТ ПАРАЛЕЛІ-2021»