Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Вернісаж « Щастя моє »

Виставка дитячих малюнків на тему щастя
1er juin 2016 – 30 juin 2016
Вхід вільний

Організатори : Центр Української Культури та Мистецтва, Організаційний Комітет Міжнародного Дня Щастя ООН в Україні, Творчий центр « Всі мрії ».

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Вернісаж « Щастя моє » – це експозиція дитячих малюнків, що втілюють бачення щастя дітками. На вернісаж до Центру Української Культури та Мистецтва свої твори надіслали учасники з різних міст України, а також, учні школи мистецтв при КВНЗ « Ніжинського училища культури і мистецтв імені М. Заньковецької », що в м. Ніжин Чернігівської області, діти та дорослі з м. Києва, а також з інших куточків нашої країни.
Це спроба об’єднати в одному місці бачення щастя від різних людей. Направду, воно має безмежну кількість форм, може бути будь-чим. Кожен має своє розуміння та приймає до уваги бачення інших. Нині поняття « щастя » часто піддається маніпуляціям.
Його часто ускладнюють, оточують різноманітними супровідними регаліями, йому надають ореол недоступності. Тому надзвичайно важливим залишається давати можливість ділитися своїм маленьким, простим щастям з іншими. Саме це головна мета вернісажу « Щастя моє ».
В основі проекту – пропозиція зобразити своє бачення щастя, дати іншим змогу побачити його та задуматися про своє щастя та ставлення до цього одночасно простого та складного поняття.
Малюнки дітей об’єднує зображення родини. Єдиної, щасливої, в оточенні природи, з яскравим сонцем. Натомість, малюнки дорослих вдаються в надмірну деталізацію. Один, наприклад, окреслює калейдоскоп життя в соціальних мережах, а інший – зображує дитяче бажання дивуватися подорожам. Дитячі малюнки мають більш насичене виростання кольорів. Форми часто розмиті навалою барв. У свою чергу, художні твори дорослих більш зосереджені на чітких та виразних формах.
За словами Євгенії Пірог, малюнок є оптимальною формою виразу думок, окреслення емоцій. « Візуалізація сприяє матеріалізації побажань та сприяє чіткішому усвідомленню того, що людина має та того, до чого вона прагне » – зазначила вона.
« Це своєрідна капсула часу, адже вже через рік сприйняття цих малюнків буде зовсім іншим » – додала вона. Натомість, Олена Курта, один зі співорганізаторів події, підкреслила, що проведення подібних вернісажів сприяє подоланню певного бар’єру в обговоренні теми щастя. « Малюнки допомагають побачити нюанси бачення, систему цінностей людини, поступово люди зрозуміють, що насправді все не так складно » – сказала вона.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]

Події під час виставки

1er juin 2016 13:00 Відкриття Вернісажу « Щастя Моє »