Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

VI Свято Новорічної Іграшки

Проект, що представив колекцію старовинної та сучасної новорічно-різдвяної атрибутики
3 décembre 2016 – 30 décembre 2016
Вхід вільний

Організатори : Центр Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Уже вшосте в стінах Центру Української Культури та Мистецтва, з ініціативи Світлани Долеско оселилась новорічна казка. Саме тут тисячі українських родин побачили понад 2000 старовинних та сучасних ялинкових іграшок.
Експозиція новорічно-різдвяної атрибутики, створеної українськими митцями в різних техніках та стилях, вражала ! Адже саме тут традиції переплелися з сучасністю. Завітавши до 3 виставкових залів, гості Центру опинялись у захоплюючій зимовій казці, в якій царювали ялинки з новорічними іграшками, від яких перехоплювало подих.
Відчуття свята подарувала й експозиція творів живопису, в якій було втілене бачення зимових свят кожного з наших дорослих та маленьких учасників. А відома письменниця Лада Лузіна продемонструвала ялинкові прикраси різних країн світу і колекцію антикварних ялинкових іграшок, які вперше засяяли на зелених красунях ще багато-багато років тому. Ірина Бердаль-Шевчик, майстриня та фотограф, спеціально до Свята підготувала авторську експозицію « Казка зі Львова ».
Також під час Свята Новорічної Іграшки відбувались численні святкові концерти, лекції та вистави – наприклад, Театралізоване дійство від Студії декоративно-прикладного мистецтва « Інфанта ». Безперервно транслювались 20 добрих новорічних мультфільмів. Діяв і Казковий фотомайданчик та Новорічна крамничка.
Гості проекту безкоштовно надіслали вітальні листівку своїм близьким, скориставшись послугами безкоштовної Зимової Канцелярії. Таким чином, було підтримано традицію святкового листування. Також гості відвідали понад 40 майстер-класів зі створення новорічних іграшок.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]

Події під час виставки

26 novembre 2016 16:13 Графік заходів VI Свята Новорічної Іграшки
3 décembre 2016 14:00 Відкриття VI Свята Новорічної Іграшки