Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

V Всеукраїнський Фестиваль Клаптикового Шиття

Колективна виставка клаптикових робіт
8 septembre 2012 – 17 septembre 2012
Вхід вільний

Організатори : Центр Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Виставка онлайн

Під час V Всеукраїнського фестивалю клаптикового шиття, започаткованого Світланою Долеско, відбулась колективна виставка клаптикових робіт на тему « Калейдоскоп » від 17 майстрів-учасників та персональна виставка художника із Дніпропетровська Володимира Бунова « Асоціації », на якій експонувались 33 клаптикові картини, виконані в авторській техніці швейної графіки.
Всеукраїнський фестиваль клаптикового шиття спрямований на популяризацію, підвищення престижу та відродження національних традицій клаптикового шиття. Гості фестивалю мали змогу ознайомитися з новими розробками та сучасним досвідом у галузі клаптикового шиття, побачити « наживо » досягнення майстрів із клаптикового шиття.
Адже це дуже давній вид мистецтва, яким володіли ще наші бабусі, але з часом він був втрачений. На щастя, українське клаптикове шиття успішно відроджується та розвивається в гармонії зі світовими традиціями цього виду мистецтва.
Світлана Долеско, Генеральний директор Центру Української Культури та Мистецтва, засвідчила, що з кожним роком коло майстрів-творців неповторних клаптикових робіт стає все ширшим, і все більше відвідувачів Фестивалю назавжди закохуються в цей вид мистецтва, опановують його та передають ці унікальні знання своїм дітям та онукам.
Людмила Андреєва, директор Школи Жіночих Рукоділь, з-під крила якої вийшло багато майстрів клаптикового шиття, відзначила високий рівень робіт, представлених на фестивалі. Майстри-учасники Фестивалю були нагороджені іменними дипломами.
А для тих, хто хотів навчитись мистецтву печворку, протягом Фестивалю відбувались майстер-класи із клаптикового шиття під керівництвом Людмили Андреєвої.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]