Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Світ очима художників

Підсумкова виставка пленерного живопису
3 грудня 2021 – 28 грудня 2021
Вхід вільний

Організатори: Валерія Велика, засновниця арт-проекту «Світ очима художників»

За підтримки: Центру Української Культури та Мистецтва

Місце проведення: ІІІ поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа», тел. (044) 425-12-66)

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Підсумкова виставка пленерного живопису

«Світ очима художників»
– це унікальний арт-проект, який зібрав в єдину родину найкращих художників та скульпторів України, для проведення пленерів в Україні та в різних куточках світу. Його гасло: «Робімо туризм разом з художниками!».
Виставка, яка відбулася в Центрі Української Культури та Мистецтва протягом грудня 2022 року представила понад 50 художніх творів від 35 учасників пленерів у межах арт-проекту «Світ очима художників»:

Аріна Івашина, Мелітополь,
Вадим Жуковський, Київ,
Валентина Плавун, Київ,
Вікторія Карташова, Київ,
Вікторія Лебідь, Запоріжжя,
Вікторія Соколик, Харків,
Ганна Андреєва, Мелітополь,
Ганна Ружинська, Харків,
Геннадій Пугачевський,
Дар’я Маслюкова, Кривий Ріг,
Ірина Темна, Чернігів,
Лариса Юзеф, Київ
Марія Віннічук, Київ,
Марія Лемешова, Харків,
Наталія Анохіна, Вишгород,
Олександра Ласкіна, Мелітополь,
Олексій Овчаренко, Київ,
Олена Діденко, Київ,
Олена Ковпак, Харків,
Олена Світлична, Київ,
Ольга Логінова, Харків,
Світлана Грамм, Фастів,
Світлана Клименко, Київ,
Світлана Мазуніна, Вишгород,
Світлана Ткачук, Кременець,
Світлана Шиль, Київ,
Сергій Григор’єв, Київ,
Тетяна Глушок, Київ,
Тетяна Діденко, Київ,
Тетяна Косторна, Суми,
Тетяна Пугачевська, Київ,
Тетяна Соловей, Київська обл.,
Тетяна Шендрік, Харків,
Юлія Дейнека, Буча,
Юлія Кафо, Мелітополь.
Гості виставки, через мистецький погляд художників, мали можливість мандрувати Україною і різні пори роки. Бачити Україну через класичний живопис, експресіонізм, графіку, спонтанний реалізм, авторські змішані техніки.

Організатор виставки: Валерія Велика, засновниця арт-проекту «Світ очима художників»
За підтримки: Центру Української Культури та Мистецтва
Місце проведення: ІІІ поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа», тел. (044) 425-12-66)

Щоб зрозуміти наскільки цікавою була подорож - пропонуємо почитати Книгу відгуків
переглянути репортаж про відкриття виставки та насолодитися Онлайн експозицією

ПРО ПРОЕКТ

Світ очима художників - це проект, який збирає в єдину родину найкращих художників та скульпторів України для проведення пленерів в Україні та в різних куточках світу.
Мета проекту – показати очима художників, саме через бачення митців на своїх картинах, красу не тільки нашої рідної України, а й всієї планети Земля.
Проект об’єднав туризм та художників: митці бачать на власні очі туристичні локації, історичні пам’ятки, архітектуру, готелі, традиції та побут певної країни або регіону, людей, тварин, річки, водоспади, гори, природу, і передають все це на своїх полотнах.
Валерія Велика, засновниця арт-проекту, зазначає: «Ми хочемо показати очима художників, саме через бачення митців на своїх картинах красу не тільки нашої рідної України, а й всієї планети Земля! Ми об’єднали в проекті туризм та художників: митці бачать на власні очі туристичні локації, історичні пам’ятки, архітектуру, готелі, традиції та побут певної країни або регіону, людей, тварин, річки, водоспади, гори, природу, і передають все це на своїх полотнах. Фотографіями вже нікого не здивуєш, а щоб передати свої враження від побаченого на картину, треба вкласти в неї свою душу, настрій, дух країни!».
Фотографіями вже нікого не здивуєш, а щоб передати свої враження від побаченого на картину, треба вкласти в неї свою душу, настрій, дух країни!
Пленери відбувалися поетапно в різних куточках мальовничої України, з 2019 по 2021 роки. Зокрема, лише в 2021 році художниці побували в Бердянську у пансіонаті «Славутич» на Бердянській косі, у Дніпрі на спортивній базі на яхт-клубах, в горах на Еко-курорті Izki в селі Ізки Закарпатської області біля водоспаду Шипіт, на Закарпатті у селі Богдан Рахівського району біля річки Біла Тиса, у поселенні кришнаїтів на Чернеччині Дніпропетровської області.
Пленери знімало місцеве телебачення, про нього писали журналісти, підтримали готелі, перевізники, гіди, музеї, місцева влада.
У 2022 році заплановані пленери в інших куточках України та вихід на міжнародний рівень. У кінці кожного пленеру проводимо виставку картин (в місцевому художньому музеї, галереї або на локації в готелі) та нагороджуємо учасників дипломами.
Робімо туризм разом з художниками!