Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Світ очима художників

Підсумкова виставка пленерного живопису
3 грудня – 28 грудня
Вхід вільний

Організатори: Валерія Велика, засновниця арт-проекту «Світ очима художників»

За підтримки: Центру Української Культури та Мистецтва

Місце проведення: ІІІ поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа», тел. (044) 425-12-66)

Підсумкова виставка пленерного живопису

«Світ очима художників»

– це унікальний арт-проект, який збирає в єдину родину найкращих художників та скульпторів України, для проведення пленерів в Україні та в різних куточках світу. Його гасло: «Робімо туризм разом з художниками!».
Виставка представить понад 50 художніх творів від близько 30 учасників пленерів у межах арт-проекту «Світ очима художників», що відбувався етапно в різних куточках мальовничої України, з 2019 по 2021 роки. Зокрема, лише в 2021 році художниці побували в Бердянську у пансіонаті «Славутич» на Бердянській косі, у Дніпрі на спортивній базі на яхт-клубах, в горах на Еко-курорті Izki в селі Ізки Закарпатської області біля водоспаду Шипіт, на Закарпатті у селі Богдан Рахівського району біля річки Біла Тиса, у поселенні кришнаїтів на Чернеччині Дніпропетровської області.
Гості виставки побачать неперевершені куточки України, майстерно втілені мовою образотворчого мистецтва в пленерних роботах. Роботи створені у різноманітних техніках: класичний живопис, експресіонізм, графіка, спонтанний реалізм, авторські змішані техніки. Матеріали: олія, акрил, акварель, пастель.
Валерія Велика, засновниця арт-проекту, зазначає: «Ми хочемо показати очима художників, саме через бачення митців на своїх картинах красу не тільки нашої рідної України, а й всієї планети Земля! Ми об’єднали в проекті туризм та художників: митці бачать на власні очі туристичні локації, історичні пам’ятки, архітектуру, готелі, традиції та побут певної країни або регіону, людей, тварин, річки, водоспади, гори, природу, і передають все це на своїх полотнах. Фотографіями вже нікого не здивуєш, а щоб передати свої враження від побаченого на картину, треба вкласти в неї свою душу, настрій, дух країни!».
Із часу започаткування арт-проекту було проведено 14 пленерів в Україні (в основному в осінній та весняний періоди). Зокрема, в Рівненській, Івано-Франківській, Тернопільській, Херсонській, Дніпропетровській, Закарпатській областях та містах Бердянськ, Дніпро, Кропивницький. Пленери, де б вони не проводились, користувались великою популярністю місцевих ЗМІ. Митців радо підтримали готелі, перевізники, гіди, музеї, представники місцевої влади.
Сторінка арт-проекту в Фейсбуці за посиланням

Час роботи виставкових залів на період виставки «Світ очима художників»:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – Нд. – 10:00 – 18:00.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В (ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал), www.dolesko.com

Офіційне відкриття виставки – 3 грудня о 16:00
Вхід – за запрошеннями

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]
.

ПРО ПРОЕКТ


Світ очима художників - це проект, який збирає в єдину родину найкращих художників та скульпторів України для проведення пленерів в Україні та в різних куточках світу.
Ми хочемо показати очима художників, саме через бачення митців на своїх картинах красу не тільки нашої рідної України, а й всієї планети Земля.
Ми об’єднали в проекті туризм та художників: митці бачать на власні очі туристичні локації, історичні пам’ятки, архітектуру, готелі, традиції та побут певної країни або регіону, людей, тварин, річки, водоспади, гори, природу, і передають все це на своїх полотнах.
Фотографіями вже нікого не здивуєш, а щоб передати свої враження від побаченого на картину, треба вкласти в неї свою душу, настрій, дух країни!
Проекту три роки. За цей час було проведено багато пленерів в Україні – у Рівненській, Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Херсонській, Дніпропетровській, Рахівській областях та містах Бердянськ, Кропивницький. Пленери знімало місцеве телебачення, про нас писали журналісти, підтримали готелі, перевізники, гіди, музеї, місцева влада. Більш детально з інформацією можна ознайомитись на нашій сторінці в FB.
У 2022 році плануємо продовжувати пленери в інших куточках України та вийти на міжнародний рівень. У кінці кожного пленеру проводимо виставку картин (в місцевому художньому музеї, галереї або на локації в готелі) та нагороджуємо учасників дипломами.
У грудні 2021 року проведемо спільну пленерну виставку картин у Києві, у планах зробити каталог, де будуть представлені не тільки статті про пленер, а й про туристичні локації регіонів.
Робімо туризм разом з художниками!

Ми готові до співпраці, звертайтесь:
Велика Валерія – засновник арт-проекту «Світ очима художників»
+38-050-242-24-78, +38-093-786-35-41
e-mail: [email protected]

анонси виставок

ХІ Свято Новорічної Іграшки

1 грудня – 28 грудня

Зимова Канцелярія знову працює!

1 грудня – 25 грудня

Новорічний фотомайданчик

1 грудня – 28 листопада