Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Новини

У цьому розділі знаходяться всі «найсвіжіші» подробиці мистецького життя (відкриття виставок, концерти, вистави, семінари, майстер-класи, родинні свята тощо). Навіть якщо ви не встигли завітати на ці заходи – тут побачите змістовні репортажі, які занурять вас у неповторну мистецьку атмосферу.

Відкриття виставки «Єдність несхожих» 30 липня

25 липня 2019 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва відбулося урочисте відкриття мистецького проекту учениць арт-студії Тетяни Савушкіної «Tanya Sava Art» (м. (...)

Концерт живої музичної імпровізації «Соло на сьомій струні» 19 липня

Захід відбувся 18 липня в межах мистецького виставкового проекту Юлії Єгорової-Рогової «Полювання на щастя». Музична програма вечора передбачала виконання композицій з нового (...)

Лекція «Українська графіка: від бароко до сьогодні» (у межах виставкового проекту-конкурсу сучасної графіки «АРТ-ПАРАЛЕЛІ 2019») 17 липня

16 липня у будинку Центру Української Культури та Мистецтва пройшла лекція «Українська графіка: від бароко до сьогодні». Освітній захід відбувся у межах виставкового (...)

Відкриття виставки «АРТ-ПАРАЛЕЛІ 2019» 2 липня

У будинку Центру Української Культури та Мистецтва 27 червня відкрилась виставка-конкурс сучасної графіки «АРТ-ПАРАЛЕЛІ 2019»

Відкриття виставки «Полювання на щастя» 27 червня

У будинку Центру Української Культури та Мистецтва 26 червня відкрилась персональна виставка художніх творів Юлії Єгорової-Рогової «Полювання на (...)

«Давайте творити добро» 13 червня

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва 4 червня відбувся тімбілдінг «Давайте творити добро», присвячений Дню захисту дітей.

Майстер-клас «Ведучий від А до Я» 12 червня

У будинку Центру Української Культури та Мистецтва 11 червня відбувся майстер-клас «Ведучий від А до Я» від Богдана Корабльова, ведучого Радіо «Шансон» Україна, організатора та (...)

Відкриття «Miniwatercolor Kyiv 2019» 11 червня

У будинку Центру Української Культури та Мистецтва 07 червня відбулося відкриття Міжнародного фестивалю акварельної мініатюри «Miniwatercolor Kyiv (...)

Всесвітній день в’язання на публіці 7 червня

Уже втретє Центр Української Культури та Мистецтва долучився до мистецької акції «Всесвітній день в’язання на публіці» (World Wide Knit in (...)

Відкриття виставки «Морська казка» 4 червня

У будинку Центру Української Культури та Мистецтва 31 травня відкрилась виставка «Морська казка».

Відкриття виставки «Узгодженість» 22 травня

20 травня 2019 р. відкрилась виставка, що представляє художню творчість Тетяни Савушкіної та Олесі Ланевської. Виставка триватиме до 4 червня 2019 р. Вхід (...)

Народна лялька як символ добрих справ та співпраці 20 травня

20 травня відбувся захід, організований українським брендом одягу "MustHave", спільно з Центром Української Культури та Мистецтва й Оксаною Скляренко (кандидатом (...)

Відкриття виставки «У кожного лісу своє Сонце» 18 травня

16 травня 2019 року відкрилась персональна виставка творів Венери Сабі та відбувся концерт етнічної музики «Несподівано-Навмисно» від гурту «Сліди на воді». Виставка триватиме (...)

Презентація книги про борщівську сорочку 12 травня

11 травня 2019 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва відбулась презентація книги Людмили та Олексія Покусінських "Борщівська народна сорочка: Експедиційні (...)

Відкриття виставки «Мелодії барв Любові Романів» 8 травня

Виставка приурочена до 75-х роковин початку депортації українців з етнічних земель Лемківщини, Холмщини, Надсяння та Підляшшя (нині – територія (...)