Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

ІІІ Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

Колективна виставка виробів із бісеру
21 травня 2014 – 7 червня 2014
Вхід вільний

Організатори: Центр Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

ІІІ Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» запалила вогник любові до бісеру у серцях всіх відвідувачів. У виставці взяли участь близько 30 учасників, серед яких: Яковлев Олег, Ірина Бердаль-Шевчик, Добишева Анна, Воінкова Ірина, Дяченко Євгенія, Бех Юлія, Бугайчук Дарина, Левіт Марія, Герасимчук Ліна, Куліковський Ярослав, Ящевська Мирослава, Владимирова Світлана, Шапаренко Анжела, Бондар Ружана, Корнійчук Надія, Галущак Ірина, Стечкевич Олег, Морозова Наталя, Штогрін Ольга, Адруг Інна, Триколенко Софія, Триколенко Ольга, Ровинська Людмила, а також вихованці гуртків СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району м. Києва: «Бісер чарівний» та «Чарівні візерунки».
Усі учасники продемонстрували дивовижні роботи, абсолютно не схожі одна на одну і тому потрапивши на цю виставку важко відірвати погляд від кожного із витворів.
У всіх дорослих і маленьких відвідувачів після відвідин виставки виникало бажання спробувати творити із такого чарівного матеріалу як бісер, то ж обачливі організатори вирішили для них провести майстер-класи. Майстриня Наталія Морозова показала всі чудеса плетіння з бісеру, а також навчила декорувати цукерки за допомогою гофро-паперу, майстриня Людмила Андрєєва розповіла захопливі історії про створення ляльки-мотанки і допомогла виконати її власноруч.
Загалом в межах цієї виставки було проведено близько 15-ти майстер-класів. А ще – мистецько-освітній ігровий проект «Стежинами рідного краю», який створили і реалізували студентки Київського Київського Національного Університету Культури і Мистецтв Колос Юлія та Березнюк Тетяна, а також соціально-мистецький проект «Знаймо Україну через звуки» авторами якого стали студенти 4-го курсу Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв: Береговий Дмитро, Братчик Віра, Мирутенко Марія, Нощенко Ольга, Петриченко Дар’я та Руденко Анастасія.
Цьогорічна виставка поєднала неймовірну кількість виробів із бісеру, створених у різних техніках і видах мистецтва, серед яких і вишивка бісером, і вітраж з бісеру, і бісерні скульптури, аплікації та багато всього іншого. Тож всім тим відвідувачам, хто встиг побувати на цій виставці, пощастило зарядитись чарівною енергетикою бісеру, і, можливо, в наступному році ми побачимо на виставці вже їхні роботи.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]