Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

ХІ міжнародна виставка Оригамі « Все з квадрату »

Вироби від 40 учасників з України та Молдови
25 octobre 2012 – 27 octobre 2012
Вхід вільний

Організатор – Київський клуб оригамі, при підтримці Посольства Японії в Україні.

Книга відгуків Виставка онлайн

Виставка відбулась під час приємних для всіх школярів осінніх канікул, у межах фестивалю « ЯпоноМанія ». Організатор проекту – Київський клуб оригамі, при підтримці Посольства Японії в Україні.
У виставці Оригамі зі своїми виробами (а це були паперові фігурки на різноманітну тематику) взяли участь понад 40 учасників з України та Молдови – як дорослі, так і діти. Під час виставки діяли безкоштовні дитячі майстер-класи « Квіти оригамі », « Тваринки Оригамі », а ще були консультації для педагогів та батьків, справжня Ігротека оригамі.
Голова клубу, Лариса Осадчук, свою душу вкладає в мистецтво оригамі, згуртовуючи навколо себе дітей та дорослих. Вона відкриває таємницю, як з паперу створити справжню казку.
Старовинне японське мистецтво оригамі – складання різноманітних фігурок з паперового квадрату без застосування ножиць і клею – розкриває в наш час все нові грані щодо застосування його в різних сферах сучасного життя.
Із самих своїх витоків оригамі було тісно пов’язане з вихованням дітей в сім”ї і набуло ще більших можливостей в цьому питанні в наш час, завдяки новим формам і методам його застосування. Проста техніка складання доступна практично кожному, незважаючи на вік та рід занять
Оригамі називають « технологією ХХІ століття » і використовують в конструюванні, математиці, архітектурі, технічному та художньому дизайні, педагогіці та арт-терапії. Оригамі несе в собі потужний потенціал для всебічного розвитку людини : її логічного та образного мислення, пам’яті, концентрації уваги, вмінню спілкуватись, естетичного смаку, інтелекту в цілому.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]