Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Арт-проект « Мистецтво поєднання – 2018 »

Виставка робіт у техніці графічного колажу
15 janvier 2018 – 25 janvier 2018
Вхід вільний

Організатори : Інна Кливець, Катерина Кліандрова, Олена Косік студенти IV курсу Київського національного університету культури і мистецтва.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Проект організовано студентами IV курсу Київського національного університету культури і мистецтв, що проходили практику в Центрі Української Культури та Мистецтва – Інною Кливець, Катериною Кліандровою та Оленою Косік.
Метою проекту стала презентація художніх робіт, виконаних у техніці графічного колажу та графічного дизайну як оригінального та вільного виду мистецтва. Також організатори прагнули показати відвідувачу, як за допомогою техніки колажу поєднуються елементи різної форми та структури, адже в українському мистецтві цей вид творчості майже новий та мало досліджений.
Колаж є творчим актом, експериментом, в ході якого відбуваються неочікувані речі, навіть для самого автора. Головним способом впливу на глядача є протиставлення різних реальностей, адже у звичайному житті ці процеси зустрічаються рідко. Найцікавіше це зв’язки між зображеними об’єктами, які показують нам те, що ми ще не бачили чи не відчували. Сьогодні колаж – це втілення нового способу мислення, характерного для нашого часу.
У серії робіт « UKRAINE » братів Івана та Василя Костенків (« Braty ») вдало поєднано ретро-оформлення та сучасні технології, що дають відчуття синергії різних епох. Серія робіт « The Kievianer » – про серцебиття столиці України, ці роботи поєднують фото ключових символів Києва й України, скани зі стародруків XVIII-XIX ст. та акварелі. Образи, які створили Іван і Василь у цій серії, промовисті своєю простотою і справжністю.
Свою серію робіт « Хованки » представила Валя Шипуліна, натхненням для якої є Схід, де жінка ховає обличчя або не дивиться в очі, та Природа, що є невід’ємною частиною людини.
Сестри Вікторія та Аліна Пономаренко (Alina_art_collage) продемонстрували роботи, маючи на меті надихнути людей і не втратити свою власну свободу. У своїх роботах вони поєднують не просто картинки, а елементи цільної картини життя. Їхні колажі – це глибоке, змістовне зображення.
В межах проекту було реалізовано :
-  майстер-клас від братів Костенків ;
-  лекції-практикуми для дітей та дорослих ;
-  лекції для наймолодших про сучасне мистецтво ;
-  безкоштовні екскурсії.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]

Події під час виставки

15 janvier 2018 18:00 Відкриття Арт-проекту « Мистецтво поєднання – 2018 »