Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

22 листопада 2021

Аліна Бусло

«Все можливо, якщо щиро вірити в свої мрії та докладати зусилля до їх втілення в життя!»

Аліна – успішна майстриня в’язання, в якої тисячі замовників у багатьох країнах світу, засновниця бренду «В’язаний ексклюзив». За фахом – вчителька математики та економіки, однак своє хобі, в’язання, перетворила в улюблену справу. Майстриня з гордістю розповідає: «Мої вироби унiкальні тим, що вони піднімають настрій, допомагають здійснювати мрії!».
Аліна Бусло в’яже спицями, гачком, працює в техніці макраме, а ще поєднує в’язання з валянням. Надзвичайно дієва – постійно шукає щось нове, вчиться та вдосконалює свої навички. За словами майстрині, їй дуже пощастило: близькі бачать, яке величезне задоволення вона отримує від роботи, тому завжди підтримують та надихають. Усі роботи майстриня в’яже лише в гарному настрої. Бо коли наповнена позитивом – тоді й вироби виготовляються швидше, і результат неймовірний!
Аліна постійно бере участь в колективних виставках рукоділля, бо кожна – це неймовірний досвід. Уже майже 5 років вона бере активну участь в «Теплій осені» й Святі Новорічної Іграшки та ынших багаторічних проектах Центру Української Культури та Мистецтва. Неодноразово ставала переможцем та призеркою в них. Завдяки цьому навіть виборола право на персональну виставку, яка відбулася восени 2021 року, під назвою «Феєрія в’язання (вироби Аліни Бусло та бренду «В’язаний ексклюзив»). Проект користувався шаленою популярністю серед гостей Центру. На стильну експозицію, затишні предмети декору, прикраси, в’язане вбрання та іграшки (особливо, Котика Гав) приїздили подивитись гості з багатьох регіонів України! Аліна провела безліч екскурсій для шанувальників своєї творчості. А скільки відгуків залишили гості!
Аліна розповідає: «Я завжди з задоволенням долучаюсь до нових проектів та рекомендую майстрам брати участь в конкурсах, виставках. Бо це можливість показати свої таланти, навчитись новому, отримати цінний досвід».
Майстриня з дитинства обожнює Новий Рік, адже це, на її переконання, чарівне свято. Тож, особлива любов в неї до Свята Новорічної Іграшки. Починаючи з 2016 року, Аліна в списку митців-учасників проекту. У 2021 році Аліна Бусло представляє в’язані кульки й різноманітний новорічний декор, що разом утворюють дуже красиву й стильну новорічну композицію.
Вона зазначає, що цей виставковий проект любить за те, що в одному місці можна побачити різноманітний декор і мистецькі техніки, відчути натхнення до створення нових робіт. Відвідувачам цьогорічного Свята Новорічної Іграшки Аліна Бусло бажає з задоволенням поринути в новорічний настрій, насолодитись різноманіттям виробів та ідей з прикрашання оселі!
Помилуватись виробами від Аліни Бусло варто з 1 по 28 грудня 2021 року на виставці “ХІ Свято Новорічної Іграшки” Центру Української Культури та Мистецтва.

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки: Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відкриття

Аліна Бусло
Аліна Бусло
Аліна Бусло
Аліна Бусло
Аліна Бусло

дивіться також

Мистецтво щирого кохання

13 лютого 2012

Переможця фотоконкурсу визначено

3 грудня 2012

Родинний центр «Мамаї»

17 січня 2012