Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

22 novembre 2021

Аліна Бусло

« Все можливо, якщо щиро вірити в свої мрії та докладати зусилля до їх втілення в життя ! »

Аліна – успішна майстриня в’язання, в якої тисячі замовників у багатьох країнах світу, засновниця бренду « В’язаний ексклюзив ». За фахом – вчителька математики та економіки, однак своє хобі, в’язання, перетворила в улюблену справу. Майстриня з гордістю розповідає : « Мої вироби унiкальні тим, що вони піднімають настрій, допомагають здійснювати мрії ! ».
Аліна Бусло в’яже спицями, гачком, працює в техніці макраме, а ще поєднує в’язання з валянням. Надзвичайно дієва – постійно шукає щось нове, вчиться та вдосконалює свої навички. За словами майстрині, їй дуже пощастило : близькі бачать, яке величезне задоволення вона отримує від роботи, тому завжди підтримують та надихають. Усі роботи майстриня в’яже лише в гарному настрої. Бо коли наповнена позитивом – тоді й вироби виготовляються швидше, і результат неймовірний !
Аліна постійно бере участь в колективних виставках рукоділля, бо кожна – це неймовірний досвід. Уже майже 5 років вона бере активну участь в « Теплій осені » й Святі Новорічної Іграшки та ынших багаторічних проектах Центру Української Культури та Мистецтва. Неодноразово ставала переможцем та призеркою в них. Завдяки цьому навіть виборола право на персональну виставку, яка відбулася восени 2021 року, під назвою « Феєрія в’язання (вироби Аліни Бусло та бренду « В’язаний ексклюзив »). Проект користувався шаленою популярністю серед гостей Центру. На стильну експозицію, затишні предмети декору, прикраси, в’язане вбрання та іграшки (особливо, Котика Гав) приїздили подивитись гості з багатьох регіонів України ! Аліна провела безліч екскурсій для шанувальників своєї творчості. А скільки відгуків залишили гості !
Аліна розповідає : « Я завжди з задоволенням долучаюсь до нових проектів та рекомендую майстрам брати участь в конкурсах, виставках. Бо це можливість показати свої таланти, навчитись новому, отримати цінний досвід ».
Майстриня з дитинства обожнює Новий Рік, адже це, на її переконання, чарівне свято. Тож, особлива любов в неї до Свята Новорічної Іграшки. Починаючи з 2016 року, Аліна в списку митців-учасників проекту. У 2021 році Аліна Бусло представляє в’язані кульки й різноманітний новорічний декор, що разом утворюють дуже красиву й стильну новорічну композицію.
Вона зазначає, що цей виставковий проект любить за те, що в одному місці можна побачити різноманітний декор і мистецькі техніки, відчути натхнення до створення нових робіт. Відвідувачам цьогорічного Свята Новорічної Іграшки Аліна Бусло бажає з задоволенням поринути в новорічний настрій, насолодитись різноманіттям виробів та ідей з прикрашання оселі !
Помилуватись виробами від Аліни Бусло варто з 1 по 28 грудня 2021 року на виставці “ХІ Свято Новорічної Іграшки” Центру Української Культури та Мистецтва.

Адреса : Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки : Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відкриття

Аліна Бусло
Аліна Бусло
Аліна Бусло
Аліна Бусло
Аліна Бусло

see also

Богдан Кузів

23 novembre 2021

Виставка творів Василя Андріяшка

5 novembre 2012

Панарін Олександр Євгенійович

10 février 2021