Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

9 листопада 2014

«Біла Веселка», 04 - 08.11.2014 р.

Перша в Україні виставка картин дітей з обмеженими можливостями «Біла Веселка»

Організатори: ДИТЯЧА АРТ ГАЛЕРЕЯ УКРАЇНИ, Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму "Дитина з майбутнім", Всеукраїнський благодійний фонд "Соціальна співпраця", Центр Української Культури та Мистецтва.

У період із 4 по 8 листопада 2014 року у відвідувачів Центру Української Культури та Мистецтва була особлива нагода побачити першу в Україні виставку робіт дітей зі спеціальними потребами. Роботи вражали своєю унікальністю та щирістю, а також – розмаїтим спектром кольорів, який вирував на кожній роботі, що свідчить про талант та відчуття щастя діток-учасників.

Взагалі, виставка «Біла Веселка» - це унікальне явище для нашої країни, адже вона є початком великої благодійної Програми в Україні, яка має на меті допомогу дітям із спеціальними потребами у соціалізації, пізнанні та усвідомленні власного «Я», а також допомогу в адаптації для повноцінного існування у навколишньому середовищі.

Директор дитячої Арт Галереї України і, безпосередньо, методик арт-техніки Сергій Андрієнко розповів гостям Центру, що кожному, хто дивиться на ці роботи, обов’язково треба обрати свою найулюбленішу, тобто ту, яка зачепила найбільше. Адже однією із найголовніших правил у впровадженні новітньої методики ARTDAYCARE є добровільний і самостійний вибір кольору фарби дитиною.

Методика ARTDAYCARE, що була запроваджена в Канаді для роботи з дітьми в3-6 років із синдромом аутизму. В основі методики лежить концепція не «вертикального малювання» (наприклад, на мольберті), а «горизонтального», тобто дітки малюють на поверхнях столиків.

Усі відвідувачі, яким вдалося відвідати виставку, із захопленням і особливим ніжним трепетом споглядали дитячі роботи, а особливо – із зацікавленням по декілька разів переглядали відео, на якому було представлено сам процес дитячої творчості.

Виставка «Біла Веселка» змушувала зупинитися та подумати над речами, які є більш важливішими, аніж щоденна метушня, матеріальне збагачення та гонитва за примарною славою.

Гості Центру залишали захоплені відгуки та було абсолютно точно зрозуміло – люди, які змогли на власні очі побачити таку творчість, вже ніколи не залишаться байдужими до різноманітних соціальних проблем, до долі чужих дітей, а саме – будуть уважніше ставитися до малечі з особливими потребами.

Щиро дякуємо маленьким учасникам виставки, організаторам та всім відвідувачам, які відкрили для себе талант дітей із необмеженими можливостями!

дивіться також

Литовська національна спадщина. 11-12 жовтня 2013 року

16 жовтня 2013

"Сонячний Великдень-2013", 17.04 - 15.05.2013 р.

16 травня 2013

«Дитячі долоньки», 29.10 - 01.11. 2014 р.

30 січня 2015