Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка «…ЯК СОНЦЕ ЗАСТИГЛО У РАМІ»

Панно з соломи від Ольги Денисюк
9 лютого 2018 – 6 березня 2018
Вхід вільний

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва, Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Виставка представила відвідувачам 29 авторських робіт. Це декоративні панно у техніці аплікації соломкою, в яких Ольга Денисюк вдало поєднує національний колорит із особистим баченням в мистецтві.
Це складні багатопланові композиції, в яких присутні об’єм, перспектива й висока художня майстерність. Тематика панно традиційна та релігійна. Відвідувачі мали можливість зазирнути в світ мистецтва, етніки, філософії та народної творчості.
Ольга Денисюк – талановита художниця, мистецтвознавець, викладач та арт-критик. Головна ідея та мета виставки – ознайомити глядача з унікальною авторською технікою та з творчим доробком художниці. Ольга Денисюк продовжує українську традицію декоративно-прикладного мистецтва, використовує тільки натуральні матеріали – ячмінну або житню солому. Ця технологія передбачає унікальність кожної композиції, а робота над твором триває мінімум півроку.
Куратори проекту: Ганна Андрес – доцент кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА; Ольга Музиченко – заступник директора Центру Української Культури та Мистецтва; студенти-мистецтвознавці та арт-менеджери НАОМА.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

9 лютого 2018 16:00 Відкриття виставки «…ЯК СОНЦЕ ЗАСТИГЛО У РАМІ»