Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставково-соціальний проект «Окрилені мрією»

Виставка як результат здійснення творчих мрій людей різних професій та віку.
27 січня 2018 – 6 лютого 2018
Вхід вільний

Організатори: Мазуренко Альона, Вадіс Ліна, Кравчук Юлія, Анохіна Тетяна – студенти IV курсу Київського національного університету культури і мистецтв.

За підтримки Світлани Долеско – людини, що здійснила свою мрію.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Проект організували студенти IV курсу Київського національного університету культури і мистецтв Мазуренко Альона, Вадіс Ліна, Кравчук Юлія, Анохіна Тетяна, за підтримки Світлани Долеско, Генерального директора Центру Української Культури та Мистецтва.
Проект був започаткований як унікальне соціально-мистецьке явище задля допомоги творчим людям незалежно від віку, освіти та місця роботи, аби втілити в життя їх мрії про участь у виставках. А для відвідувачів «Окрилені мрією» став прикладом того, що в усіх є свої «ні», «страшно», «не знаю», але і в той же час, що треба боротись з самим собою, і відкривати себе світу. Це відповідь: «Я теж можу творити, діяти!» усім сумнівам. Для організаторів проект став здійсненням їх мрії про реалізацію власного масштабного проекту.
Місце реалізації було дуже символічним, адже саме Центр Української Культури та Мистецтва став здійсненням мрій Світлани Долеско, його засновниці. Інтерв’ю на цю тему:
У виставці взяли участь 26 майстрів, які не зважаючи на страхи, певні внутрішні перешкоди вирішили, що їх твори мають побачити інші та вони можуть надихати кожного творити щось своє! Зокрема, експонувались керамічні іграшки відомої майстрині Ольги Бердник-Отнякіної, вражаючі роботи студенток «Університету Третього віку» Дарницького району м. Києва (роботи в техніці печворк, вишивки та живопису), картини в техніці графіки від Тані Житченко та Сергія Шаманського, малюнки «Моя мрія» від вихованців Центру реабілітації дітей-інвалідів м. Бровари. Також, на виставці були представлені прикраси та ляльки ручної роботи, книги, листівки, вироби зі шкіри та полімерної глини тощо.
Майже щодня відбувались майстер-класи для дітей та дорослих із різних видів рукоділля. Також було проведено літературну зустріч із учасницею виставки, письменницею та психологом Наталією Вадіс.
А для любителів сучасного пісенного мистецтва співак Владислав Оніщенко під час відкриття виставки влаштував міні-концерт, із піснями та музикою власного авторства.
Багато відвідувачів проекту стали власниками унікальних сувенірів, які придбали у «Мрійливій крамничці». А ще зробили колоритні фото на тлі Мрійливої фотозони. Теплі побажання від відвідувачів були описані в Книзі відгуків проекту. Приємним бонусом було написання власної мрії, завдяки якій відвідувач описував свої заповітні бажання!

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

27 січня 2018 14:00 Відкриття виставково-соціального проекту «Окрилені мрією»