Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставковий проект «Арт-паралелі»

Колективна виставка художніх творів, об’єднаних цариною абстракції
20 червня 2018 – 14 липня 2018
Вхід вільний

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Проект «Арт-паралелі» виник із прагнення обʾєднати в одному виставковому просторі різні за характером втілення формальні рішення у царині абстракції.
Експонувались твори, що представляли різні види візуального мистецтва: графіка, живопис, фотографія. Таким чином було презентовано доробок авторів різних поколінь – викладачів та студентів. Демонструючи цілком відмінні мистецькі уподобання, автори взяли за основу найважливіші першоелементи, з яких виникають асоціації, емоції, народжуються роздуми та враження.
У роботах студентів І курсу кафедри монументального живопису Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука Валерії Радченко, Дарини Святун, Віти Комірної, Анастасії Васильєвої, Вікторії Глущенко, Анастасії Калініченко та Ангеліни Шамайло нефігуративне мистецтво зʾявилось у вигляді композицій-вправ, у кожній з яких використано один з елементів, що відтворює певний стан або настрій.
У геометризованих мотивах робіт Лілії Журавель-Змєєвої було відчутне тяжіння до узагальненості форм монументального мистецтва і разом з тим присутній своєрідний спогад про культуру минулого.
Катерина Гончар з яскравих поліхромних силуетів створює площинно-просторові композиції, наділені воднораз властивостями живопису та рельєфу. Відтворений через фактури та складні колірні сполучення, звичний предметний світ невпізнавано змінювався у світлинах Ірини Міщенко.
У графічному циклі «Гага Йога» Марини Ващенко виникло чудернацьке поєднання фольклорних мотивів та вигадливо-вишуканої пластики фантастичних істот.
Виставка стала спробою простежити, як закони побудови композиції та формотворення, увага до фактури поверхні проявляється у творчості різних за темпераментом та мистецьким досвідом авторів, дозволяючи відтворити найрізноманітніші думки та емоційний стан.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

20 червня 2018 17:00 Відкриття виставкового проекту «Арт-паралелі»