Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка вишитих картин Лариси Ковальчук-Шустерман

Заслуженого майстра народної творчості України
3 juillet 2019 – 31 juillet 2019
Вхід вільний

Організатори : Центр української культури та мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Експозиція представила близько 40 вишитих картин із фондів Центру Української Культури та Мистецтва, створених Ларисою Ковальчук-Шустерман, Заслуженим майстром народної творчості України.

Майстриня народилась у м. Котовськ на Одещині. Закінчила Одеський педагогічний інститут. За фахом – інженер-викладач виробничого навчання. Із 1984 року майстриня живе на Київщині. Багато років пропрацювала викладачем автомобільної справи, а потім – директором автошколи у Києві.

Лариса Ковальчук-Шустерман відома далеко за межами України. Адже її вишиті картини буквально « намальовані » нитками. Лариса Ковальчук-Шустерман володіє різними техніками : хрестиком, мережкою, художньою та опуклою гладдю, вишивкою по білому, ришельє, гобеленовим стібком та багатьма іншими. У те, що її роботи насправді вишиті, важко повірити. А розпізнати дрібнесенькі стібки можна, лише підійшовши впритул до картини.

Доробок вишивальниці чималий – понад триста робіт ! Серед них є натюрморти, пейзажі, портрети, анімалістичні композиції, а також картини релігійного змісту. На сьогодні відбулось більше 40 персональних виставок вишивки Лариси Ковальчук-Шустерман.

Процес вишивання кожної картини – дуже копітка й відповідальна справа. На деякі, надскладні, картини пані Лариса витрачає до п’ятиста відтінків ниток та близько року щоденної праці. Роботи майстрині зберігаються в музеях та приватних колекціях багатьох країн світу.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. « Контрактова площа »

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783
або по е-mail : [email protected].

Події під час виставки

3 juillet 2019 17:00 Відкриття виставки вишитих картин Лариси Ковальчук-Шустерман