Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка-конкурс «Календар»

Клаптикове шиття від українських майстрів
14 січня 2014 – 25 січня 2014
Вхід вільний

Організатори: Центр Української Культури та Мистецтва, компанія «Bernina»

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

У зв’язку з великою популярністю печворку та квілтингу в Україні, Центр Української Культури та Мистецтва спільно із компанією «Bernina» вирішили організувати виставку-конкурс під назвою «Календар» у будинку Центру.
Таку назву виставка носить тому, що кожен з квілтів був створений на тему одного з місяців року. Всього 35 робіт оцінювались відвідувачами Центру в період з 14 по 25 січня 2014 року методом голосування.
У виставці-конкурсі взяли участь: Зарубіна Олена, Єременко Людмила, Часовських Анна, Козак Ірена, Руденко Наталя, Іваницька Тамара, Шейх Лариса, Стаканова Наталя, Андреєва Людмила, Махова Ірина, Магура Олександр, Гришко Галина, Матвієнко Наталя, Муравицька Олена, Гриб Наталя, Вербицька Ольга, Могильова Ольга, Кривунь Людмила, Коцан Наталя, Шамрай Ольга, Янчуковська Ніна, Геніна Рената, Турцева Юлія, Бовсуновська Анна, Козицька Ольга, Родівілова Тетяна, Макаревич Марія, Корольова Олена та Левченко Тетяна.
У результаті голосування було обрано 12 квілтів, які увійдуть в унікальний перекидний календар-2015, а дві роботи, що набрали найбільшу кількість балів, прикрасять його обкладинку.
Вихід календаря запланований на квітень 2014 року. Усі переможці отримають по екземпляру на згадку про свою участь у виставці «Календар». До того ж, кращі роботи поїдуть у Швейцарію на Міжнародну виставку з квілтингу та печворку.
Після підбиття підсумків виставку-конкурс було продовжено до 25 лютого 2014 року, щоб обрати три найкращих роботи у номінації «Приз глядацьких симпатій». Переможцями у цій номінації стали: Магура Олександр, Часовських Анна і Махова Ірина. Вони отримають особливі подарунки від Гіпермаркету «Рукоділля».
У наші дні мистецтво печворку й квілтингу переживає нову хвилю популярності. Із часом він перетворився у вишукане заняття, для якого використовуються найкращі тканини різних кольорів і малюнків. Традиційні візерунки печворку досі у моді, але з’являються сучасні техніки, які дозволяють інакше поглянути на цей дивовижний вид декоративно-прикладного мистецтва.
У різних народів існує безліч варіантів квілтингу, але завжди в основі лежить одна і та ж техніка – два чи більше шарів тканини скріплюються за допомогою квілтингових швів, в результаті чого виходить унікальний декоративний виріб. Часто квілти доповнюються вишивкою, батиком, аплікацією, декором із намистин, ґудзиків, пайєток.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

анонси виставок

ХІ Свято Новорічної Іграшки

1 грудня – 28 грудня