Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Зимоцвіт »

Художні твори учнів Центру екоетичного й творчого розвитку « АртЕко »
18 janvier 2013 – 26 janvier 2013
Вхід вільний

Організатори : Центр української культури та мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Участь у виставці взяли учні Центру екоетичного й творчого розвитку « АртЕко », який діє в м. Київ під керівництвом Марії Ковалевської. Експозиція представила понад 40 барвистих художніх творів (картин та стилізованих святкових чобітків), виконаних у техніці батику. Усі роботи торкались теми зими та численних зимових свят, тому й назва « Зимоцвіт » була зовсім невипадковою. Виставка стала якнайкращим завершенням циклу новорічних свят. Представлені роботи створювались протягом 4 майстер-класів.
Ця виставка продемонструвала всім відвідувачам, що творчість діток – це їх рішучий крок до майбутнього творчого росту, а не просто захоплююче хобі.
У 2012 році молода художниця Марія Ковалевська, член Національної спілки художників України, почала проект по роботі з дітьми із середніх загальноосвітніх шкіл Подолу. Діти-учні 1 – 5-х класів, не маючи спеціальної художньої підготовки, під час майстер-класів опанували нову для себе техніку розпису тканини – батик. Її вони комбінували з різними видами аплікації, декору і фітодизайном.
Як дизайнер текстилю, Марія Ковалевська створювала ексклюзивні тканини в техніці батику для колекцій українських модельєрів Олексія Залевського, Тетяни Островерхової для Ukrainian Fashion Week ; для колекцій « кутюр » Сергія Єрмакова, Тараса Краскіна, Олександра Єжевського ; співпрацювала з Діаною Дорожкіною – створила тканину для плаття Анастасії Петрик для її виступу на Євробаченні.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]