Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Я соромлюсь свого тіла »

Унікальний соціальний фотопроект телеканалу СТБ
17 mai 2018 – 31 mai 2018
Вхід вільний

Організатор : телеканал СТБ.
За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва

Розклад заходів Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Це перша фотовиставка за участю героїв медичного реаліті, яка допомагає людям заново полюбити своє тіло і розпочати нове життя, 21 історія про те, як важливо вчасно звернутись до лікаря. Про те, що ніколи не можна опускати руки – і вихід обов’язково знайдеться. Від них відвертались сусіди та перехожі ; їм не могли допомогти лікарі. Вони вважали свої тіла жахливими, соромились виходити на вулиці, зі сльозами дивились на себе в дзеркало і загубили всяку надію на повноцінне життя.

21 герой, який став здоровим завдяки проекту, сьогодні впевнений : немає такого тіла і такого захворювання, якого потрібно соромитись !
- 5 років тому, коли ми тільки починали проект « Я соромлюсь свого тіла », хто б міг подумати, що перша в Україні операція по встановленню імпланта щелепи буде проведена нашій пацієнтці. У світі таких операцій було всього 8, і одна із них – у нашому проекті. Ніхто до нас такого не робив », – розповідає керівник проекту Дар’я Майборода.

У героїв « Я соромлюсь свого тіла » не було легких історій. Два роки тому до команди проекту звернулась Ярослава Осипенко, від якої відмовились усі лікарі – через довготривалий прийом наркотичних засобів у дівчини згнила щелепа.
Лариса Дятлюк – одна із найважчих пацієнток першого сезону. 21 рік жінка жила з величезною пухлиною на голові, яка закривала їй вухо та око.
Руслан Дорожок минулого року прийшов із рідкісним захворюванням « хвороба кришталевої людини » (недосконалий остеогенез) і міг пересуватись тільки навпочіпки. Юрій Нестерук багато часу жив з 2-кілограмовою пухлиною в грудях, яка порушувала роботу серця.

Льоша Філатов, Федоренко Валерія, Асєєва Олена, Бусько Марія, Галушка Тетяна, Ганчевська Галина, Багіров Руслан, Абдуліна Валерія – ці і багато інших історій вразили не тільки лікарів команди « Я соромлюсь свого тіла », але і глядачів. Ще недавно проект був для них останньою надією змінити своє життя. Когось очікувало важке лікування, у когось реабілітація відбувається досі, але результату досягнуто у всіх, і він – неймовірний.

Сьогодні всі вони – щасливі герої соціального фотопроекту СТБ. Вони більше не соромляться свого тіла і гордо демонструють свою красу всій країні.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. « Контрактова площа »
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]

Події під час виставки

17 mai 2018 10:00 Початок роботи унікального соціального фотопроекту телеканалу СТБ і проекту « Я соромлюсь свого тіла »