Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Виставка «Watercolor. Інтелектуальне мистецтво»

Виставка акварельних робіт відомих українських акварелістів, випускників НАОМА
5 лютого – 23 лютого
Вхід вільний

Організатори: Міністерство культури України, Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Центр Української Культури та Мистецтва.

За сприяння та участі факультету теорії та історії мистецтва та кафедри живопису та композиції Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Це студентський проект, присвячений 60-річчю факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Картини видатних майстрів XX ст. з фондів НАОМА, вперше представлені за межами академії. Відвідувачі виставки матимуть змогу побачити роботи відомих українських акварелістів, випускників Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Також, на виставці демонструються роботи сучасних митців, випускників НАОМА, які працюють в цій техніці – Наталії Журавльової, Ельміри Шемседінової, Тетяни Животкової, Вікторії Григор’євої, Ольги Стерник, Марти Ниркової, Наталії Голіброди-Бойко.

Проект «Watercolor. Інтелектуальне мистецтво» створений для того, щоб привернути увагу глядача до одного з найскладніших видів живопису. Техніка акварельного живопису вимагає від художника майстерності та високого рівня зосередженості, адже будь-який зайвий рух може стати невиправною помилкою. Живопис акварельними фарбами демонструє легкість форм, напівпрозорість та насиченість образів, які дозволяють повністю зануритися в атмосферу зображення.
Автори проекту: Тетяна Гончаренко (НАОМА), Ганна Андрес (НАОМА), Ольга Музиченко (ЦУКтаМ).

Куратори проекту: Стелла Мамикіна (НАОМА), Сергій Григор’єв (НАОМА), Валерія Пітеніна, студенти ІІ курсу факультету теорії та історії мистецтв НАОМА та студентка IV курсу Надія Марченко.

Ласкаво просимо! Вхід вільний!

Події під час виставки

5 лютого 16:00 Відкриття виставки «Watercolor. Інтелектуальне мистецтво»

анонси виставок

ІХ Свято Новорічної Іграшки

1 грудня – 28 грудня