Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Вовняний водограй »

Популяризація українського мистецтва валяння з вовни
23 octobre 2020 – 7 novembre 2020
Вхід вільний

За підтримки : Центру Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Виставка представила на загальний огляд близько 100 робіт від 10 майстрів-учасників проекту « Вовняний водограй » – Світлани Тимофєєвої, Ольги Крайнової, Наталії Шевченко, Ганни Семеник, Мілани Ракуш, Олени Демерташ, Людмили Михальченко, Юлії Тальнової, Олександри Вязьмітінової, Оксани Расюк.
Були презентовані вироби з вовни, створені в техніках мокрого та сухого валяння : одяг, взуття, аксесуари, картини та іграшки.
Проект « Вовняний водограй » започаткований у 2020 році та планує й надалі популяризувати волоко-валяння в Україні. Майстри переконані – якомога більше людей мають дізнатись про користь, комфорт та красу цих виробів.
Мета виставки – ознайомити відвідувачів із різними техніками фелтінгу та з рукотворними виробами, надихнути присутніх на творчість, долучити до створення неймовірних шедеврів з шерсті своїми руками. Виставка є результатом того, яких висот можуть досягати майстри в своїй роботі з вовною. Мрія майстрів – продемонструвати відвідувачам виставки унікальність та широкий видовий спектр виробів та арт-об’єктів з вовни.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по
е-mail : [email protected]

Події під час виставки

23 octobre 2020 18:00 Відкриття виставки « Вовняний водограй »