Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Асоціації »

Художні твори Володимира Бунова
8 septembre 2012 – 17 septembre 2012
Вхід вільний

Організатори : Центр української культури та мистецтва

Книга відгуків Виставка онлайн

На персональній виставці робіт Володимира Бунова, що відбулась в межах V Всеукраїнського фестивалю клаптикового шиття, можна було побачити 33 різносюжетні текстильні картини.
Володимир Бунов народився в 1954 р. в с. Корчино Миколаївської обл. Проживає в м. Дніпропетровськ. На початку своєї кар’єри працював модельєром одягу. Потім – художником-оформлювачем. Внаслідок невдалої операції в митця паралізована нижня частина тіла, має інвалідність І групи. Але це не заважає йому творити ! В умовах проживання у будинку інвалідів, незважаючи на постійні болі, він творить свої клаптикові картини на звичайній побутовій машинці « Подолка ».
Роботи Володимира Бунова наповнені смислом, сміливі та глибокі. Унікальність робіт полягає в тому, що вони виконані в техніці « Швейна графіка », розробленій Володимиром. Ця техніка значно відрізняється від класичного печворку (клаптикового шиття). Колір, тон, об’єм і тіні автор передає нитками за допомогою художньої вишивки. Володимир Бунов свої картини пише тканиною – натхненно, щиро, яскраво…
Спілкуючись із гостями V Всеукраїнського фестивалю клаптикового шиття, Володимир побажав кожному натхнення, а головне – не боятись проявляти свої творчі поривання !

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]