Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « В душі я літаю »

Виставковий проект соціального спрямування
23 décembre 2016 – 25 décembre 2016
Вхід вільний

Партнери проекту : Представництво « Air France » в Україні (генеральний спонсор і головний партнер проекту) ; Агентство маркетингових сервісів « Full Contact » (автор ідеї та організатор конкурсу) ; Центр Української Культури та Мистецтва (партнер) ; Благодійний фонд « Благомай » (партнер).

Репортаж Виставка онлайн

Виставковий проект презентував на широкий загал експозицію, що складалася з понад 20 дитячих малюнків, виконаних в різних техніках задля того, аби підтримати юних митців. Автори – діти з різних областей України.
Суть проекту – надати можливість молодому творчому поколінню виявити гуманність до тих хто цього потребує та бажання допомагати. Адже, створюючи картину, автори пожертвували її на благодійний онлайн-аукціон, кошти від якого збирались для підтримки Цюрупинського дитячого будинку-інтернату (Херсонська обл.). Автор ідеї – Агентство маркетингових сервісів « Full Contact ».

Чому це так необхідно ? Сьогодні, творчі молоді люди – це наступне покоління, що розвиватиме нашу країну. І важливо, вже зараз, дітям, які пожертвували свої картини на аукціон, відчути, що їм під силу робити важливі речі !
Усі бажаючи могли відвідати виставку кращих картин та розповісти про неї своїм прихильникам в соціальних мережах, а також, придбати картину на онлайн-аукціоні та закликати своїх друзів вчинити так само.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]