Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка «У в’язниці Я був*…» * Мт 25:36

Творчість священників, що служать у в’язниці
10 липня 2018 – 27 липня 2018
Вхід вільний

Організатори благодійного проекту фонд «Одигітрія» та іконописна майстерня «Небо на землі».
За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Цей благодійний проект став втіленням спільної праці благодійного фонду «Одигітрія» (о. Димитрій Краснобаєв, м. Одеса) та іконописної майстерні «Небо на землі» (о. Сергій Павелко, м. Київ).
Він присвячений пастирському служінню людям, що перебувають в місцях позбавлення волі. Два священика, дві несхожі людини – іконописець та музикант, об’єднані спільною метою, спільним покликанням, спільним велінням серця.
Увазі глядачів буде представлено виставку сучасних ікон студії «Небо на землі» та мультимедійна демонстрація документальних фотографій відомого одеського майстра Бориса Бухмана.
Увазі глядачів було представлено виставку сучасних ікон студії «Небо на землі» та мультимедійну демонстрація документальних фотографій відомого одеського майстра Бориса Бухмана. Світлини були зроблені під час відвідування в’язниць Одеської області, якими опікується о. Димитрій.
Під час виставки священник поділився з відвідувачами своєю творчістю: у виставковій залі лунала музика у виконанні о. Димитрія. У межах проекту також відбулись благодійні концерти, в яких також взяли участь відомий музикант, радіо-журналіст та диякон Української Церкви Роман Коляда та священик Ростислав Дегусаров.
«… Так як ви зробили це одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили» (Мт. 25,45). Скеровані Євангельськими настановами, священники вже багато років поспіль опікуються душами людей, що потрапили у в’язниці. Вони втамовують не тільки духовні спрагу та голод.
Дуже часто вони стають волонтерами, що надають в’язням необхідну матеріальну допомогу. Усе це відбувається з власної доброї волі, а часто, навіть із власних коштів. Отці не опускають рук, не втрачають надії. Отець Димитрій постійно звертається до небайдужих людей, збирає пожертви та творить милостиню у Славу Христа Бога.
Отець Сергій живе працею своїх рук – творить святі образи та допомагає ув’язненим. Організатори проекту будуть сердечно вдячні за довільні внески на підтримку благодійного фонду «Одигітрія».

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

10 липня 2018 18:00 Відкриття виставки «У в’язниці Я був*…» * Мт 25:36