Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка «Твій ідеальний ЕКО Дім»

Студентські проекти в межах Всеукраїнського Конкурсу для майбутніх архітекторів, дизайнерів та будівельників
6 квітня 2017 – 17 квітня 2017
Вхід вільний

Організатор: компанія REHAU.

Партнери проекту: Центр Української Культури та Мистецтва; міжнародний аеропорт «Бориспіль», «Міжнародні Авіалінії України», фамільна друкарня HUSS, газета «Ділова Столиця», журнал САЛОН, Національна Спілка Архітекторів України.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Виставка представила понад 20 планшетів зі студентськими проектами, виконаними за допомогою графічного дизайну. Кураторську роботу виконала Юлія Берге – представниця компанії «REHAU».
Протягом трьох місяців у 2016 р. студенти зі всієї України створювали проекти на тему ЕКО будинків. Необхідно було розробити 3D модель ідеального ЕКО дому, використовуючи сучасні та енергоефективні технології, інноваційні рішення та ідеї, а також труби REHAU. Студенти могли створити або комп’ютерну версію будинку, або оригінальну 3D модель.
Експертне Журі, до складу якого увійшли Йорх Еберхардт (REHAU Австрія), Клаус Гольвіцер (REHAU Німеччина), Максим Солоненко (REHAU Україна), Юлія Берге (REHAU Україна), Анна Кравченко (REHAU Україна), Андрій Пашенько (архітектурна майстерня А. Пашенько), Костянтин Кожемяка (фамільна друкарня HUSS), обрало 30 півфіналістів, чиї роботи були представлені на виставці в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» з 8 грудня 2016 р. до 8 березня 2017 р.
Із 30 півфіналістів було обрано 8 переможців. Двоє за результатами голосування на сторінці Внутрішніх Інженерних Мереж REHAU в мережі «Faceвook» (комп’ютерна модель та оригінальна 3D модель) та 6 – за результатами голосування Експертного Журі (перше, друге та третє місце в двох категоріях).
Переможці, в залежності від місця та категорії, отримали планшети, фітнес-трекери та сертифікати на навчання німецькій мові у Гете Інституті (Україна). Два переможці отримали можливість стажування в компанії REHAU Україна. А трьом переможцям вручили Grand Prix – експонування роботи учасника Конкурсу в головному офісі REHAU в Німеччині. Від офіційного партнеру, авіакомпанії «МАУ», був вручений «Приз глядацьких симпатій» – авіаквиток до Німеччини в обидні сторони економ класом.
Для даного проекту відомий український скульптор Олег Пінчук створив спеціальну експозицію з труб REHAU, демонструючи тим самим, що мистецтво всюди і навіть використовуючи інженерні системи можна створити витвір мистецтва та новий шедевр.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

6 квітня 2017 10:00 Відкриття виставки «Твій ідеальний ЕКО Дім»