Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка «Три погляди»

Художні твори Світлани Мазуніної, Світлани Клименко, Вікторії Лебідь
6 липня 2021 – 28 липня 2021
Вхід вільний

За підтримки: Центру Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Виставка «Три погляди» представила життєрадісні картини, виконані в техніках олійного та акварельного живопису.
Художниці Світлана Клименко, Вікторія Лебідь та Світлана Мазуніна – подруги, колеги й однодумці. Постійні учасниці проекту «Світ очима художників». Брали участь у багатьох виставках, пленерах та мистецьких проектах.
Художниці зазначають: «Ми – жінки, і ми сприймаємо навколишній світ по-жіночому – на рівні почуттів... Ми – жінки, і ми різні. Ми маємо різний досвід, вподобання й погляди. Але нас єднає одне: те, як ми наповнюємося силою природи і бачимо красу у всьому: кольори і форми, світло і тінь. Довкола нас все сповнене енергією буття, і ми відтворюємо її на полотні, щоб донести до глядача, що світ є прекрасним у всіх його проявах!».
За словами учасниць виставки «Три погляди», очі художника – як призма, що розкладає невидиме світло на безліч кольорів. Тож, Світлана Мазуніна, Світлана Клименко й Вікторія Лебідь завдяки цьому проекту демонструють глядачам свою любов і захоплення прекрасним, жіночу енергію любові, радості, ніжності, натхнення і добра.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В (ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал), www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

6 липня 2021 18:00 Виставка «Три погляди»