Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Три погляди »

Художні твори Світлани Мазуніної, Світлани Клименко, Вікторії Лебідь
6 juillet 2021 – 28 juillet 2021
Вхід вільний

За підтримки : Центру Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Виставка « Три погляди » представила життєрадісні картини, виконані в техніках олійного та акварельного живопису.
Художниці Світлана Клименко, Вікторія Лебідь та Світлана Мазуніна – подруги, колеги й однодумці. Постійні учасниці проекту « Світ очима художників ». Брали участь у багатьох виставках, пленерах та мистецьких проектах.
Художниці зазначають : « Ми – жінки, і ми сприймаємо навколишній світ по-жіночому – на рівні почуттів... Ми – жінки, і ми різні. Ми маємо різний досвід, вподобання й погляди. Але нас єднає одне : те, як ми наповнюємося силою природи і бачимо красу у всьому : кольори і форми, світло і тінь. Довкола нас все сповнене енергією буття, і ми відтворюємо її на полотні, щоб донести до глядача, що світ є прекрасним у всіх його проявах ! ».
За словами учасниць виставки « Три погляди », очі художника – як призма, що розкладає невидиме світло на безліч кольорів. Тож, Світлана Мазуніна, Світлана Клименко й Вікторія Лебідь завдяки цьому проекту демонструють глядачам свою любов і захоплення прекрасним, жіночу енергію любові, радості, ніжності, натхнення і добра.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В (ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал), www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected].

Події під час виставки

6 juillet 2021 18:00 Виставка « Три погляди »