Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Нитка, що стала палітрою… »

В’язані вироби Наталії Дмитренко
17 mai 2018 – 24 mai 2018
Вхід вільний

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Відвідувачі побачили серію виробів від Наталії Дмитренко, талановитої художниці авторського в’язання та викладача, виконані в різних техніках. Зокрема – ірландське мереживо, філейне в’язання, імітація тканини.
« Нитка, що стала палітрою… » – назва символічна, адже сповна передала бажання відомої майстрині в’язання Наталії Дмитренко поділитися з відвідувачами своїм баченням в’язання. За її словами, це високе мистецтво, яке народжується за допомого нитки. Виставка стане підтвердженням цьому
Вишукані сукні, фантазійні светри, розкішний верхній одяг та аксесуари, представлені в експозиції, супроводжувались легкими пейзажами від Івана Черниша, Заслуженого художника України..

Розкішний в’язаний одяг та аксесуари, створені Наталею, закохують у себе з першого погляду ! Ледь не у всьому світі вона має прихильників своєї творчості. Брала участь у виставках в Україні, Швейцарії, Угорщині, Австралії, Італії, Молдові та Болгарії.
У 2016-2017 рр. долучилась до Всеукраїнської виставки в’язання « Тепла осінь » в Центрі Української Культури та Мистецтва. Витончені вироби від Наталії настільки полюбились відвідувачам виставки, що два роки поспіль вона здобувала перемогу в конкурсі серед учасників проекту « Моя в’язана мрія ».
Наталя каже : « Для мене в’язання – це чари. Ти береш нитку, і вона сама підказує, що відбудеться далі : або з’явиться на світ весела картинка на теплому светрі, або ж орнамент на тонкій сіточці, чи фантазійний візерунок… А, можливо, захочеться створити в’язану тканину ? »
Наталя є експериментатором у своїй творчості. За її словами, вив’язати можна будь-який настрій. Для Наталі він в одязі ось такий : « Модне те, що вічне. У моєму розумінні вічними є посмішка, гармонія та елегантність. Хочеться творити ниткою роботи в різних напрямках (гачком, спицями, голкою, з різних видів пряжі та різного рівня складності) ». Та найголовніше – вона доводить, що в’язання як один із найдревніших видів рукоділля поступово трансформується, набуває нових розкішних граней.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]

Виставка « Нитка, що стала палітрою… »

Події під час виставки

18 mai 2018 18:00 Відкриття виставки « Нитка, що стала палітрою… »