Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка «Мрії та спогади»

Художня творчість Ганни Полойнікової (Ann Polo)
31 липня 2018 – 27 серпня 2018
Вхід вільний

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Виставка презентувала близько 30 живописних полотен, створених мисткинею в 2016 – 2018 роках, у техніках олійного та акрилового живопису. Це перша персональна виставка художниці, присвячена найяскравішим спогадам та мріям про подорожі.
Для Ann Polo всі мандри – це поєднання знайомства з тим, що створила природа та з тим, що збудували люди. Їй зустрічалися природні дива, від яких неможливо було відвести погляд та архітектурні шедеври, від яких перехоплювало подих і тремтіли руки. Тепер їх, втілених у живописних творах, можна побачити в експозиції.
Ось так художниця описує ідею виставки: «У кожній подорожі зустрічалися місця, про які я думала, що треба ще туди повернутися. Або, як би хотілося тут пожити хоча б місяць… І частиною цих місць я мрію поділитися з іншими людьми, втіливши їх у своїх роботах. Мені дуже хочеться, щоб люди мали змогу познайомитися з цими куточками світу та закохатися в них так само, як і я, побачивши їх з трохи іншого боку».
За словами Ann Polo, для неї архітектура – це не просто будинки, а думка архітектора про ідеал, яка застигла в певний момент часу. Деякі з них хочеться обійняти і сидіти поряд дуже довго, прислухаючись до неймовірної історії цих споруд, роздивляючись кожен маленький камінчик чи візерунок.
Художниця каже: «Світ навколо нас такий яскравий та жвавий, він постійно змінюється, кожен момент є неповторним, і ти намагаєшся доторкнутись до нього, відчути та залишити з собою назавжди!».
Ann Polo народилася у місці козацької слави – Запоріжжі. Навчалася в Класичному ліцеї при Запорізькому державному університеті, в якому, окрім основних дисциплін, викладали живопис, танці та гру на музичних інструментах. У школі декілька разів проводили виставки її художніх робіт.
Після закінчення ліцею вона вирішила піти на економічний факультет, і лише в 2013 році знову повернулася до живопису. Деякий час це було хобі. Одначе, в 2016 році усвідомила, що це більше, ніж улюблене заняття.
Майже рік Ann Polo навчалася малюнку та живопису у майстерні Анатолія Твердого, а потім – у відомого художника-живописця Віктора Семеняка. Вони допомогли художниці вийти на новий рівень майстерності та бачення світу.
У 2018 році Ann Polo взяла участь у Всеукраїнській виставці «Писанка арт-фест» та у виставці «220 abstract art fest».

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

31 липня 2018 18:30 Відкриття виставки «Мрії та спогади»