Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка «Мовою квітів»

Розпис по тканині в техніці «фунтик».
4 вересня 2019 – 21 вересня 2019
Вхід вільний

За підтримки: Центр української культури та мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Місце проведення: ІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва,
м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66.

На виставці були представлені роботи Наталії Топчій та її учениць – Катерини Дацько, Марії Міхно, Вікторії Животової. А також, учасників народної студії декоративно-прикладного мистецтва «Палітра».
Фунтик – це маленький пакетик, згорнутий у виді лієчки та наповнений фарбами. Розпис фунтиком є цікавим в декоруванні тканин та одягу, ніби імітує вишивку гладдю. Так само, як ниточка до ниточки кладеться у вишиванні, так штрих до штриха кладеться під час розпису.
Оволодіти «фунтиком» можна набагато швидше й легше, ніж вишивкою. Людині зовсім не обов’язково бути художником, щоб розписати одяг, чи нанести орнамент на шарф, або ж намалювати картину.
Наталія Топчій народилася 30 червня 1979 року. Освіту майстриня здобула в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова – закінчила, зокрема, інженерно-педагогічний факультет (спеціальність «Дизайнер-виконавець одягу»). Техніку «Фунтик» практикує з 2007 року. Сьогодні Наталія Топчій – керівниця творчо-мистецького гуртка в Обухівському міському центрі творчості «Романтик», у межах якого проходять заняття для дітей. Маленькі талановиті чомучки переймають досвід мисткині й вчаться працювати у згаданій вище техніці. Окрему важливу позицію у творчій діяльності пані Наталії займають майстер-класи з розпису. Наталія Топчій – активна учасниця святкових виставок, які традиційно присвячують до Дня міста (м. Обухів, м. Українка, м. Ржищів Київської обл.).
Під час виставки буде проведено цикл майстер-класів у техніці «Фунтик» для дорослих та дітей. Запрошуємо всіх бажаючих познайомитись із технікою розпису фунтиком.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа»

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783
або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

4 вересня 2019 18:00 Відкриття виставки «Мовою квітів»