Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Miniwatercolor Kyiv 2019 »

Міжнародний фестиваль акварельної мініатюри
7 juin 2019 – 24 juin 2019
Вхід вільний

Організатори : Вікторія Григор’єва, Валерія Пітеніна.

За підтримки : Центр української культури та мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Місце проведення : І – ІІ поверхи Центру Української Культури та Мистецтва,
м. Київ, вул. Хорива, 19-В ; тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66.

Міжнародний фестиваль акварельної мініатюри « Miniwatercolor Kyiv » відбувся вже вдруге, і кількість учасників постійно зростає. У 2018 р. в фестивалі взяли участь 83 учасники з 11 країн світу. « Miniwatercolor Kyiv » – це унікальний До уваги відвідувачів була представлена експозиція робіт від більш ніж 150 учасників з 22 країн світу. Це художники-акварелісти з України, Білорусі, Чеської республіки, Німеччини, Єгипту, Італії, Латвії, Молдови, Словаччини, Угорщини, Іспанії, Бангладеш, США та Канади, Грузії, Індії, Ісландії, Люксембургу, Мексики, Перу, Непалу, Польщі, Румунії, Португалії, Таїланду та Туреччини.
Фестиваль започаткований для популяризації акварелі як місце зустрічі художників і студентів, колекціонерів і меценатів, виробників художніх матеріалів і всіх, хто цікавиться мистецтвом.
У програмі фестивалю – демо- і майстер-класи досвідчених майстрів акварелі. Це обмін досвідом і можливість професійного спілкування. Запрошуємо всіх бажаючих разом із учасниками фестивалю взяти участь у творчих пленерах, що пройдуть в живописних куточках Києва. Ми маємо надію, що всі іноземні гості будуть зачаровані нашим містом і зможуть поділитися своїми враженнями за допомогою акварелей, зроблених на чарівних вулицях Києва.
Для незалежного і професійного нагородження дипломами та призами фестивалю запрошено поважне міжнародне журі у складі художників Anna Massinissa (Italy), George Politis (Grees), Franc Golob (Slovenia) та мистецтвознавців – Світлани Долеско (Україна) й Анни Андрес (Україна).
Ми щасливі, що нас підтримали поважні спонсори – виробники та дистрибьютори художніх матеріалів найвищої якості : Daniel Smith (USA), Sennelier (France), Artemiranda (Spain).

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected].

Події під час виставки

7 juin 2019 18:00 Відкриття « Miniwatercolor Kyiv 2019 »