Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Ляльки. Ведмеді Тедді. Солдатики ».

Колекція Оксани Скляренко та Олега Сморчкова
5 septembre 2019 – 21 septembre 2019
Вхід вільний

Організатори : Центр української культури та мистецтва

Співорганізатори :

Партнери :

Інформаційні партнери :

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Основу експозиції склала приватна колекція Оксани Скляренко та Олега Сморчкова. До уваги відвідувачів було презентовано понад 1000 експонатів, які здивують відвідувачів унікальністю та майстерністю свого виконання.
Експозицію колекціонери поділяють на тематичні підрозділи. Таким чином, на виставці будли представлені добірка експонатів, які об’єднає ідея материнства в ляльках, автентична українська лялька, варгейм та солдатики, а також ведмеді Тедді.

За словами Оксани Скляренко, спеціально для виставки майстрині з Кропивниччини, Черкащини й Тернополя підготували нові роботи, які обов’язково вразять відвідувачів своїм візуальним змістом.
Оксана Скляренко – кандидат мистецтвознавства, культуролог, письменниця, ілюстраторка та майстриня зі створення народної ляльки й ведмедика Тедді.
Мисткиня – активна учасниця всеукраїнських та міжнародних мистецьких виставок. У 2008 р., наприклад, лялькову творчість майстрині було презентовано у Швейцарії та Німеччині. Роботи Оксани Скляренко і, зокрема, її авторські ведмедики Тедді були неодноразово відзначені найвищими нагородами численних міжнародних конкурсів авторської іграшки.
Олег Сморчков – майстер мініатюрного живопису, переможець Міжнародного конкурсу « Ді-шоу, 2007 », учасник багатьох міжнародних виставок (Німеччина, Швейцарія та ін.).
У день відкриття мистецького проекту, 5 вересня відбулася зустріч-круглий стіл на тему « Ідея материнства у ляльках ». У межах круглого столу гості змогли долучитися до участі у майстер-класах з реконструкції ляльки, дискусій, майстер-шоу, а також почути цікаві розповіді про етнографічні пошуки народних ляльок.
Майстер-класи для відвідувачів проведуть фахівці з м. Кропивницький, м. Дніпро, м. Тернопіль, м. Черкаси.
Під час виставки відбулася церемонія нагородження митців, за підтримки Міжнародного жіночого руху « За сімейні цінності », за їх вклад у популяризацію традиційного мистецтва створення ляльки та освітню діяльність.
Виставка « Ляльки. Ведмеді Тедді. Солдатики » стане для відвідувачів прикладом поєднання ігрового аспекту з новаторським поглядом на мистецтво створення ляльки.
Під час виставки також можна було ознайомитися з книгами Оксани Скляренко, які присвячені народним лялькам, адже окремий виставковий простір займатиме експозиція науково-популярної літератури.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected].

Події під час виставки

5 septembre 2019 15:30 Відкриття виставки « Ляльки. Ведмеді Тедді. Солдатики ».