Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Історії в кераміці »

Керамічні вироби від Валентини Проценко
27 décembre 2016 – 22 janvier 2017
Вхід вільний

Організатори : Центр Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

На виставці було представлено керамічні скульптури, глиняні панно та графіка молодої художниці Валентини Проценко, що народилася в м. Суми, де навчалася в училищі ім. Бортнянського та продовжила здобувати освіту в Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва імені Михайла Бойчука, на кафедрі кераміки. Саме в цьому унікальному ВУЗі вона отримала можливість доторкнутися до глибинних традицій української культури та фольклору.
Глина – це унікальний матеріал, з яким їй особливо приємно працювати на стадії ліплення роботи, а випал в печі – це обрядодійство, що насичене переживанням та магією. Ніколи не знаєш заздалегідь яким буде результат : усе вирішує глина і температура. Також однією із значуших якостей глини для художниці є те, що після випалу вона майже вічна.
Глиняні роботи зберігаються тисячі років, і саме глиняні рештки розповідають нам таємниці історії про тих хто жив до нас. Роботи мисткині – це наче послання в майбутнє, задокументована часточка історії рідної України.
Виставка стала результатом творчого процесу за останні півроку. За цей час народилися скульптури, які ілюструють традиційну тематику, а найголовніше – акценти на предковічних цінностях : любові та міцних сімейних стосунках, а також гармонії людини і природи.
Скульптури багато орнаментовані, а в орнаментах закодовані оберегові та магічні функції. Веселий, насичений колорит робіт допомагає глядачеві поринути у казковий світ – світ радості та щастя.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]

Події під час виставки

27 décembre 2016 18:00 Відкриття виставки « Історії в кераміці »