Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Виставка «Гра в асоціації»

Виставка творів учнів художнього відділення Дитячої школи мистецтв №5 Оболонського району м. Києва
25 травня – 16 червня
Вхід вільний

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва

Час роботи виставкових залів із 25 травня
по 16 червня 2018 р.:

Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00;
Нд. – вихідний

Вхід вільний!

Репортаж

Експонуватимуться майже 100 художніх робіт, виконаних у найпопулярнішій техніці декоративно-ужиткового мистецтва – батику та в найзагадковішій техніці декоративного мистецтва – левкасі.

Дитяча школа мистецтв №5 відома далеко за межами Києва своїми талановитими учнями, масштабними виставками на найвідоміших майданчиках (наприклад, у Національному заповіднику «Софія Київська», Міжнародному виставковому конференц-центрі Києва «Український дім»).

Гра, до якої запросять відвідувачів, спрямована на прочитання асоціативного ряду, який юні художники відтворили на дошці та тканині! Підкорює зрілість та майстерність представлених робіт. Навіть не віриться, що авторам лише 9-14 років, і вони є учнями середніх та старших класів школи, де наполегливо опановують мистецтво під керівництвом своїх талановитих та творчих викладачів.

Лейтмотив виставки – весна. Вона представлена мовою батику та левкасу, з використанням алегоричних, казкових, та фантазійних образів, крізь мрії дітей про подорожі, друзів та красу, філософські роздуми про добро та зло. Натхненні фантазією та весною жіночі портрети, що втілюють ніжність й материнство, граціозні тваринки (реальні та фантастичні), зародження почуттів та пробудження природи, яскраве та всміхнене весняне місто та його мешканці, легкий весняний дощ і березневі коти… Саме в цей світ запрошують нас діти, щоб ми шукали співзвучний із власним настроєм образ та знаходили відповідну йому асоціацію.

Сайт Школи

Сторінка Школи в мережі «Фейсбук»

Виставка «Гра в асоціації»

Події під час виставки

29 травня 18:00 Відкриття виставки «Гра в асоціації»

анонси виставок

VIIІ Свято Новорічної Іграшки

1 грудня – 29 грудня