Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка «Гра в асоціації»

Виставка творів учнів художнього відділення Дитячої школи мистецтв №5 Оболонського району м. Києва
25 травня 2018 – 16 червня 2018
Вхід вільний

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Експонувалися майже 100 художніх робіт, виконаних у найпопулярнішій техніці декоративно-ужиткового мистецтва – батику та в найзагадковішій техніці декоративного мистецтва – левкасі.

Дитяча школа мистецтв №5 відома далеко за межами Києва своїми талановитими учнями, масштабними виставками на найвідоміших майданчиках (наприклад, у Національному заповіднику «Софія Київська», Міжнародному виставковому конференц-центрі Києва «Український дім»).

Гра, до якої запросили відвідувачів, спрямована на прочитання асоціативного ряду, який юні художники відтворили на дошці та тканині! Підкорювала зрілість та майстерність представлених робіт. Навіть не віриться, що авторам лише 9-14 років, і вони є учнями середніх та старших класів школи, де наполегливо опановують мистецтво під керівництвом своїх талановитих та творчих викладачів.

Лейтмотив виставки – весна. Вона представлена мовою батику та левкасу, з використанням алегоричних, казкових, та фантазійних образів, крізь мрії дітей про подорожі, друзів та красу, філософські роздуми про добро та зло. Натхненні фантазією та весною жіночі портрети, що втілюють ніжність й материнство, граціозні тваринки (реальні та фантастичні), зародження почуттів та пробудження природи, яскраве та всміхнене весняне місто та його мешканці, легкий весняний дощ і березневі коти… Саме в цей світ запросили відвідувачів діти, щоб вони шукали співзвучний із власним настроєм образ та знаходили відповідну йому асоціацію.

Сайт Школи

Сторінка Школи в мережі «Фейсбук»

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Виставка «Гра в асоціації»

Події під час виставки

29 травня 2018 18:00 Відкриття виставки «Гра в асоціації»