Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

ФОТОВИСТАВКА ІХ ФЕСТИВАЛЮ ФОТОКЛУБІВ УКРАЇНИ

Підсумковий виставковий проект
7 жовтня 2014 – 21 жовтня 2014
Вхід вільний

Організатори: Центр Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Дев’ятий «Фестиваль Фотоклубів України» в 2014 році, не дивлячись на непростий для нашої країни час, зібрав учасників із різних міст нашої Батьківщини: Долини, Донецька, Енергодара, Житомира, Києва, Кривого Рогу, Маріуполя, Мелітополя, Одеси, Рівного, Херсона.
Найкращі клубні фотоколекції визначились шляхом відкритого голосування на Порталі фотоклубів. 13 клубів отримали статус лауреатів та право представити свої експозиції у щорічному каталозі й на підсумковій виставці.
Ця виставка створила справжній ажіотаж як для фотографів-професіоналів, так і для звичайних відвідувачів, стала справжнім прихистком для душі й тішила відсутністю «гламурного присмаку» та штампованості масової комерційної фотографії. Фотороботи зображували життя яким воно є, без масок і нещирості. Особливою популярністю у відвідувачів користувалася робота «Купатися чи не купатися?» із зображенням купальниці рубенсівських форм. Ця робота, до речі, була розміщена на афіші виставки.
Про ажіотаж, який створив IX «Фестиваль Фотоклубів України» свідчить книга відгуків, яка рясніли словами вдячності, подяки і захоплення, а також той факт, що деякі відвідувачі повертались на виставку вдруге і втретє, приводили друзів та знайомих. Окрім цього, кияни та гості столиці, які завітали до Центру Української Культури та Мистецтва, розповідали і показували ту єдину фотороботу, що припала до душі саме їм.
Проводячи будь-які виставки, варто пам’ятати, що люди хочуть не лише побачити, а й отримати хоча б маленьку пораду від справжніх фахівців, залюблених у свою справу. Не став винятком і IX «Фестиваль Фотоклубів України». У період виставки був проведений цикл безкоштовних майстер-класів, де фотопрофесіонали щедро ділились секретами своєї майстерності. Серед них – «Як розкрити свій творчий потенціал через фотографію» (лектор Д. Кракович (Україна/США), «Зустріч із Leica» + тест-драйв камер Leica (лектор А. Бедров (Україна), майстер-клас «Як реалізувати себе в якості фотомоделі» (лектор Д. Кракович (Україна/США).
У підсумку, варто зауважити, що фотомистецтво в Україні розвивається і процвітає, має впевнене майбутнє, у якому наші митці прославлять Батьківщину далеко за її межами. Адже поки мистецтво цікавить людей і притягує їх, наче магніт, змушуючи зупинитись на хвилинку милуватись красою звичайних, на перший погляд, речей, воно житиме вічно!

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

2 жовтня 2014 23:39 Відкриття фотовиставки ІХ Фестивалю Фотоклубів України