Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка « Пробудження »

Художня творчість Дениса Городничого
9 juillet 2014 – 30 août 2014
Вхід вільний

Організатори : Центр Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Денис Городничий – митець з особливим художнім смаком та здатністю помічати прекрасне у, здавалося б, звичайних речах. Дивлячись на його 37 робіт, які були представлені в межах виставки « Пробудження », у відвідувачів виникала думка, що митець багато подорожує, адже кожна робота вражала своєю неповторністю та багатогранністю.
Який же подив викликала інформація про те, що всі пейзажі художника – це його рідна Полтавщина ! Надзвичайно захоплює така людська здатність помічати найдрібніші деталі, які наштовхують на роздуми та примушують зупинитися і притишити швидкоплинність сучасного світу. Улюблений жанр художника – ліричний пейзаж, і саме мальовничу полтавську природу відобразив на своїх полотнах та її дивовижній красі й присвятив виставку.
Три роки Денис Городничий працював над цією виставкою. Серед його полотен є пленерні роботи, що відображають дійсну велич природи, і втілені в життя дивовижної краси фантазією художника.
Для кожного митця, беззаперечно, важливо не лише сподобатись відвідувачам, а й викликати нові емоції, почуття, примусити замислитись над дечим важливим і, крім цього, показати людям інший світ, той, який бачить лише він. У своїх роботах Денис Городничий мріяв показати все різнобарв’я, неповторність та розмаїття Полтавського краю. Саме такого, який відкрився йому ще у шестирічному віці під час гостювання у бабусі.
Чи вийшло це у художника ? Враховуючи безліч компліментів, море світлих емоцій та по-дитячому непідробну радість, що рясніли не лише на обличчях відвідувачів, а й на сторінках Книги відгуків, можна з упевненістю сказати : « Так ! ». Адже згадуючи вислів : « Подарувавши щасливу мить хоча б одній людині на Землі, ти робиш на трішечки кращим увесь світ », мимоволі здається, що Денис Городничий – це не просто художник, а чарівник, і посланець світла на Землі, для того, аби люди вміли помічати прекрасне в простих речах.
Його пейзажі насичені барвами та справжнім українським колоритом. Сам художник зізнається : « Цими картинами хотів показати красу Полтавщини, у яку він закоханий ще з дитинства. Наш край багатогранний, безмежно досконалий і тут інформації, джерел для натхнення і для творчості просто безліч.
Багато сюжетів із тих, що вдалося реалізувати вже в дорослому житті, з’явилися у художника ще в малому віці. Щось згадується навіть з дитинства, прабатьківщина. Це згадка ще з шестирічного віку, коли у бабусі проводив літо.
Нині головним гаслом для художника є служіння мистецтву, зокрема – пейзажу, говорить Денис Городничий. Для нього слова Олександра Довженка « Вміти бачити прекрасне у буденних калюжах життя » – поштовх до створення картини, де глядачі обов’язково побачать неповторну красу природи Полтавщини.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]

Події під час виставки

9 juillet 2014 18:30 Відкриття виставки живопису Дениса Городничого « Пробудження »