Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка «Арт-студія Big Apple презентує»

Презентація творчого доробку Арт-студії Big Apple.
11 червня 2021 – 3 липня 2021
Вхід вільний

За підтримки: Центру Української Культури та Мистецтва, Всеукраїнської Громадської Організації Гільдії Кінорежисерів «24/1»

Арт-партнер – «ROSA», провідний український виробник професійних матеріалів для живопису.

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Мета виставки – презентація творчого доробку Арт-студії Big Apple. В експозиції було представлено близько 50 робіт від понад 20 вихованців студії. Презентувалися твори дітей та дорослих, виконані аквареллю, гуашшю, пастеллю, змішаними техніками. Було представлено малюнки на різні теми, творчі копії відомих художників, роботи академічного напрямку.
Відчинивши свої двері для всіх бажаючих у вересні 2019 року, Арт-студія Big Apple пережила багато яскравих моментів. Під керівництвом Вікторії Руднєвої, професійного художника та досвідченого викладача, студійці опановували володіння технікою акварельного та гуашевого живопису, працювали в техніці сухої та олійної пастелі, вчилися поєднувати в малюнку різні матеріали, створювали цікаві композиції.
Завдяки методиці викладання, що заснована виключно на індивідуальному підході до кожного, вихованці студії змогли повноцінно реалізувати свій творчий потенціал. Тож, тепер дружній колектив Арт-студії Big Apple ділиться своїми досягненнями і відкриває двері в безмежно прекрасний світ образотворчого мистецтва всім бажаючим.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа»

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

11 червня 2021 15:00 Виставка «Арт-студія Big Apple презентує»