Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

V Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

Найбільша в Україні виставка бісерних виробів
4 березня 2017 – 2 квітня 2017
Вхід вільний

Організатори: Центр української культури та мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Уже вп’яте в будинку Центру Української Культури та Мистецтва проведено виставку бісерних виробів, започатковану в 2012 році Світланою Долеско, очільницею Центру.
Ювілейна, V Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» – це подія, до якої весь рік готувалися майстри, яку прихильники бісерного мистецтва завжди чекають більше, ніж весну. Це новий погляд на вироби з бісеру, чудова нагода переконатися, що вони – модні, розкішні, вишукані та здатні зробити будь-який образ неповторним.
На трьох виставкових поверхах діяла виставка бісерних виробів. Родзинкою експозиції стала:
- виставка ікон, вишитих бісером від Ірини Яшан;
- колекція сучасного вбрання від Тетяни Верби;
- традиційний український одяг, вишитий бісером від Ольги Берези;
- дизайнерські прикраси та аксесуари від Наталії Маріаш, які підкорювали український подіум Mercedes-Benz Fashion Week Kiev протягом п’яти років та були представлені на міжнародній виставці «BIJORHCA» у Парижі.
У межах проекту було презентовано дебютну творчість молодих майстрів бісерного мистецтва. Тут вони вперше продемонстрували широкому загалу свій талант роботи з бісером.
Також діяв Весняний фотомайданчик, де відвідувачі робити фото на згадку. У залах Центру розквітли перші весняні квіти. Тож, не потрібно було чекати тепла, щоб зробити яскраві світлини. Організатори провели численні майстер-класи, лекції та екскурсії, присвячені тонкощам бісерного мистецтва для дітей та дорослих.
На першому поверсі Центру Української Культури та Мистецтва працювала Бісерна крамничка, де можна було придбати вироби з бісеру, які презентувалися відвідувачам всього в одному екземплярі.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

4 березня 2017 14:00 Відкриття V Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»