Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Третя всеукраїнська виставка-конкурс « Ukrainіаn art is the Best »

Амбітний проект для підтримки молодих митців
1er novembre 2016 – 26 novembre 2016
Вхід вільний

Організатори : Центр Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Проект уже втретє презентує художню творчість молодих українських митців. Цього разу – в будинку Центру Української Культури та Мистецтва, за підтримки Світлани Долеско, засновниці та Генерального директора Центру.
« Ukrainіаn art is the Best » започаткований з метою відкриття та підтримки нових талантів, яким нині дуже непросто зайняти своє місце в художньому світі. Це мотиваційний, амбітний проект для підтримки митців, своєрідна « путівка в життя » для них.
Без сумніву, « Ukrainіаn art is the Best » привертає увагу суспільства до робіт авторів, допомагає їм затвердити свої можливості у мистецтві та рухатися вперед упевненішими кроками.
До експозиції увійшло понад 50 художніх творів, виконаних в різних техніках та стилях. Було представлено живопис, графіку та скульптуру. Серед авторів – як молоді професіонали, так і новачки у світі мистецтва, які гідно пройшли жорсткий відбір для участі.
Критерії відбору формувало журі, до складу якого увійшли члени Національної спілки художників України, викладачі : Абрамова Юлія, Копитова Тетяна та Очередько Катерина.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com.
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]

Події під час виставки

1er novembre 2016 18:00 Відкриття третьої всеукраїнської виставки-конкурсу « Ukrainіаn art is the Best »