Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Персональна виставка вишитих сорочок Інни Залізнюк

Творчість Інни Залізнюк
16 décembre 2016 – 26 décembre 2016
Вхід вільний

Організатори : Центр Української Культури та Мистецтва

Репортаж Виставка онлайн

Інна Залізнюк – відома українська майстриня вишивки, Президент ГО « Всеукраїнська академія автентики », поетеса, громадська діячка. Відвідувачі побачили чоловічі та жіночі вишиті сорочки, створені майстринею протягом останніх 3 років. Можна було побачити різноманітні традиційні техніки вишивки, серед яких – вишивка гладдю, хрестиком тощо.
У межах проекту, 21 грудня 2016 року було проведено масштабний захід « Українська автентична вишивка та її сучасне відтворення ». Метою заходу стала підтримка руху на збереження і відновлення традицій української автентичної вишивки та відтворення народних мотивів у сучасному повсякденному і святковому одязі.
Захід організований із нагоди Різдвяних свят, а також спрямований на консолідацію жіночої спільноти та підвищення суспільного статусу українського жіноцтва, як одного з найважливіших шляхів відродження української національної культури. Формування гендерного паритету в контексті сучасних соціально-економічних перетворень. Організатори – ВО « Платформа Громадянських Ініціатив », ГО « Всеукраїнська академія автентики », ТОВ « Sleeping Gypsy », Міністерство культури України.
Увазі гостей заходу, окрім експозиції традиційної української вишивки, було презентовано Міні-виставу « Традиції українського одягу » (демонстрація автентичного строю), презентацію курсу з вишивки від майстрів ГО « Всеукраїнська академія автентики » та показ сучасного одягу з елементами традиційної української вишивки від ТМ « Sleeping Gypsy » у порівнянні з традиційним одягом, представленим ГО « Всеукраїнська академія автентики ».

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. « Контрактова площа » (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел. : 097-98-22-783 або по е-mail : [email protected]