Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Фотовиставка «З альбому щастя»

Персональний фотопроект Олександри Захарової
10 липня 2012 – 24 липня 2012
Вхід вільний

Організатори: Центр Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Виставка онлайн

Проект представив фототворчість молодої та надзвичайно талановитої мисткині з м. Києва. Олександра Захарова – фотохудожниця, об’єктиви якої спіймали найяскравіші і найбільш натхненні моменти нашого життя.
Її роботи були представлені на вулицях м. Києва в межах проекту «Kievillumination», де вона справедливо стала переможцем. Європа і всі країни світу милувалися її роботами на конкурсі «GooglePhotographyPrize», куди вона увійшла до ТОП-100.
Кожен відвідувач, який побував на виставці, оцінив 24 роботи, що були представлені в експозиції. У кожній з них головним акцентом було щастя у всіх його проявах. Адже щастя – це вміння ловити мить тут і сьогодні. Це талант любити, бути коханим, вірити, дружити, сміятися, творити, посміхатись, плакати, цілувати й іти далі. Щастя – це свобода, довіра, це дитинство і перший зуб малюка. Щастя – у всьому, адже воно всередині нас.
У межах фотовиставки, за підтримки Всеукраїнського фонду «Молодість небайдужа» стартував соціальний проект «З чистого погляду», який не залишив байдужим нікого і зверне увагу громадськості на проблему дитячої онкології. Всі бажаючі допомогали онкохворим дітям грошовими пожертвами.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]