Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Фото-арт проект «Освідчення в коханні від А до Я»

Фотовиставка творчості Наталії Усик та літературний проект «Словник Кохання» Катерини Акіншиної
12 лютого 2015 – 14 лютого 2015
Вхід вільний

Організатори: Центр Української Культури та Мистецтва, журнал «НАТАЛІ», арт-фотостудія «Heavenly Lily»

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Виставкова подія була присвячена Дню всіх Закоханих та двадцятиріччю журналу «НАТАЛІ», першого в Україні глянцевого видання для жінок, володаря титулу «Всенародне визнання», лауреата численних конкурсів, у тому числі такого престижного конкурсу, як «Золоте перо». Українська фотохудожниця Наталія Усик за допомогою 30 фото передала відчуття від прочитаної поетичної збірки «Словник Кохання» автора Катерини Акіньшиної.
Ідея цього арт-проекту – донести до широкої аудиторії думку про безмежність сили кохання, важливості боротьби з внутрішніми страхами для відвертого і душевного прояву почуттів закоханих людей.
Тема проекту – відображення кохання, органічно поєдналася з Днем всіх Закоханих та ювілеєм першого в Україні глянцевого журналу для жінок, володаря титулу «Всенародне визнання», лауреата конкурсу «Золоте перо», журналу «НАТАЛІ».
Наталія Усик – автор міжнародних фотопроектів «Київська сакура» й «Велика Перемога. Травень 45-го», співавтор міжнародних проектів EuromaidanNews та EuroPressCenter, співорганізатор міжнародних фотовиставок, присвячених Україні в Гаазі, Ніцці і Монако, засновник арт-фотостудії «Heavenly Lily».
Вона зазначає, що саме фотографією їй вдалося передати відчуття кохання і максимально довершено донести думки і філософію кохання до людей. Філософія кохання не складна, мабуть, найпростіша серед інших філософських шкіл.
«Наша творча команда вважає, що найцінніше в людині – можливість кохати і приймати кохання. Саме кохання дає нам силу, віру, надію. Ця світла потужна енергія дозволяє нам бути вільними і долати перешкоди», – каже Наталія.
Концепт виставки – передача відчуття закоханості у словах. Багато молодих пар можна бачити кожен день, на них приємно глядіти. Все в них добре: закохуються, зустрічаються, одружуються…Але через внутрішні страхи майже всі лякаються відкрити себе повністю і вимовити слова абсолютного освідчення у коханні.
Наталія коментує: «Коли ви проговорюєте почуття коханій людині, відкривається глибока довіра, сила кохання збільшується і людина стає сильнішою, радіснішою. Цією радістю ми ділимося з іншими і світ стає добрим і прекрасним».
Катерина Акіншина написала проникливі лаконічні тексти-освідчення для фото. Ті, хто ступив на шлях відкриття абсолютного освідчення, може подивитися, запам’ятати і спробувати освідчитися у коханні цими словами. «Словник Кохання» – це бажання допомогти закоханим висловити свої почуття словами, сказати просто про велике і розділити цей магічний стан з коханою людиною», – каже Катерина. – Цим проектом ми звертаємося до всіх закоханих: говоріть більше про любов і довіряйте один одному!»
Організатори виставки не забули й про тих, кому зараз так не вистачає погляду коханої, а саме про українських воїнів. Сьогодні мільйони українських жінок силою кохання захищають чоловіків від пекельного вогню війни.
У межах проекту «Освідчення в коханні від А до Я» на фронт було передано 500 листів зі Словником Кохання. Крім того, під час відкриття виставки в Центрі Української Культури та Мистецтва організатори провели благодійний збір коштів для допомоги бійцям АТО через громадську організацію «Жіноча сила України».

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Події під час виставки

12 лютого 2015 18:00 Відкриття арт-проекту «Освідчення в коханні від «А» до «Я»