Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

6 жовтня 2014

«Київ живописний», 5.09 - 4.10.2014 р.

Одне місто. Сотні різних поглядів на нього. Такий уже він, наш Київ. Тут тобі і каштани, і старі вулички, і весільна пора молодят, і багато-багато іншого.

Побачити багатогранне життя столиці під особливим кутом зору могли кияни та гості міста у період із 5 вересня по 4 жовтня 2014, побачивши експозицію «Київ живописний».

Унікальний мистецький проект «Київ живописний» розмістився на другому поверсі Центру Світлани Долеско та представив колоритні живописні роботи, які відображають яскраве розмаїття міста-героя Києва, особливо - архітектурне.

Експозиція притягувала погляди не лише широкою варіативністю зображення вуличок та інших мальовничих місць Києва, а й тим, що наочно показувала, як представники із різних живописних шкіл всієї України, а саме - Закарпаття, Криму, Львова, Одеси та Харкова, побувавши у столиці хоча б одного разу, можуть зображувати її, передаючи свій настрій та тонку гаму душевних переживань.

Відвідувачі намагались, не звертаючи уваги на етикетки із назвами робіт, відгадати, яку ж саме вулицю зображено. При цьому, могли виникати дещо запальні, але, все-ж таки, доброзичливі суперечки.

Під час екскурсій багато хто з відвідувачів робив помітки до своїх блокнотів та щоденників стосовно місць, які ще треба було відвідати, аби сфотографуватись, порівняти із картинами або ж просто пройтися живописними місцями, які увібрали у себе таємничий дух стародавнього Києва.

Гості Центру Світлани Долеско мали змогу милуватись частиною робіт цього мистецького проекту, представлених в експозиції, а решту – побачити у художньому альбомі «Київ живописний», який на своїх яскравих сторінках вмістив близько 300 цікавих робіт та був присвячений 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

Упродовж цілого місяця, допоки тривала виставка «Київ живописний», лунали слова вдячності, запитання про можливість зробити такі мистецькі проекти багаторічними та постійно проводити підсумкові виставки пленерів саме в Центрі Української Культури та Мистецтва.

Були випадки, коли вже після закінчення експозиції «Київ живописний», приходили відвідувачі, розгублено позирали на стіни і запитували: «Як? А де ж Ви поділи Київ? У вас усі виставки прекрасні, але хотілось би ще хоч разочок побачити наш живописний Київ!». Отож, не гайте часу, і слідкуйте за нашими новинами на сайті та частіше заходьте до Центру Української Культури та Мистецтва, аби не пропустити цікаві проекти!

дивіться також

Виставка «Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву», 18.05 – 17.06.2017 р.

8 липня 2017

«…І вітер павутиння срібне носить…» 16–26.01.2013

16 січня 2013

«Ось нове все творю», 16.01 – 10.02.15 р.

3 квітня 2015