Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Виставка «Тиха радість»

Персональна виставка творів Тетяни Петенко
1 червня – 16 червня
Вхід вільний

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва

Час роботи виставкових залів із 18 червня
по 7 липня 2018 р.:

Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00;
Нд. – вихідний

Вхід вільний!

Авторська серія робіт Тетяни Петенко «Лети, моя душа» виконана в техніці сухої пастелі та присвячена квітковій красі, торжеству життя. Також відвідувачі побачать серію робіт «Мої фантастичні риби», створені на натуральному шовку в техніці батику.

Тетяна – художниця та педагог. Свого часу отримала ІІ премію в СРСР із розробки ювелірних прикрас. А її дизайнерська розробка приладу для ювелірної промисловості експонувалась на ВДНГ України. Це не дивно, адже Тетяна за фахом – художник-конструктор.

Є учасницею багатьох виставок, конкурсів, інших творчих заходів. Творчі роботи художниці знаходяться в приватних колекціях у Франції, Австрії, Німеччині, Канаді, Ізраїлі, США, Білорусі, Казахстані, Молдові, Росії та в Швейцарії у відомого всесвітньо музиканта Silvan Zingg. Заснувала Арт-студію, в якій за власною методикою успішно навчає діток секретам малювання. Із задоволенням проводить численні майстер-класи і для дорослих.

Працює в різних техніках, використовуючи надзвичайне розмаїття матеріалів. При цьому, кожна її картина – надзвичайно романтична, сповнена спокою, радості й добра. Художниця полюбляє райдужні барви та життєрадісні кольори. Її улюбленим мотивом є квіти, як давнє й прекрасне явище життя. Вони нікого не залишають байдужими!

Виставка «Тиха радість»

Події під час виставки

1 червня 16:00 Відкриття виставки «Тиха радість»

анонси виставок

ІІІ Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь»

1 жовтня – 31 жовтня

«Свято Врожаю-2018»

3 листопада – 24 листопада

VIIІ Свято Новорічної Іграшки

1 грудня – 29 грудня